У машині розлучилися павуки: сусіди радять спалити, щоб позбутися від навали

Author name 11 Січня 2021 в 17:01

Поділитися статтею

Павуки звили гніздо в салоні
Павуки звили гніздо в салоні

Тепер все павуки знищені, і мама каже, що її син дуже не наважувався повернутися в павукову машину, поки його не переконали, що тепер вона в безпеці.

Мамі порадили спалити машину після того, як вона виявила, що павук-мисливець у неї в машині та все стало тільки гірше.

Мама Емма сказала, що приїхала на заправну станцію недалеко від її будинку в Аделаїді, Австралія, на Різдво, коли павук почав повзати по приладовій панелі з боку пасажира.

 "" Вона сказала, що дивилася на істоту, думаючи: “Що я буду робити з цією штукою? ” І кінець кінцем зуміла витягнути його з машини, щоб покласти край випробуванням.

Але ситуація тільки погіршилася, коли кілька днів по тому в машині почали з’являтися дитинчата павуків, змушуючи її відмовитися від нього.

Вона сказала Daily Mail: “Протягом наступних кількох днів, коли я їхала з дітьми в машині, немовлята почали з’являтися з нізвідки. Моя старша злякалася.”

Емма каже, що їй навіть довелося зіткнутися з дитинчам павука, коли вона їхала жвавою дорогою, і вона почала досліджувати кращий спосіб видалити павуків з машини.

Коли все натуральні засоби, які вона знайшла в Інтернеті, не спрацювали, вона позичила машину чоловіка і поїхала купувати засіб від комах.

За її словами, після того, як вона кілька днів уникала використовувати свою машину, вона відкрила двері та виявила, що павутина від павуків покриває салон машини, і з даху спускаються немовлята.

 "" Тепер все павуки знищені, і мама каже, що її син дуже не наважувався повернутися в павукову машину, поки його не переконали, що тепер вона в безпеці.

Попри свій страхітливий вигляд, павуки-мисливці не вважаються небезпечними та, як кажуть, зазвичай тікають, а не стають агресивними. Вони можуть відкласти до 200 яєць.

Розповідь Емми був завантажений в Facebook радіо ведучою, де люди в коментарях пропонували їй спалити машину і скоротити свої збитки.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею