Дмитро Комаров знайшов “кінець світу “, і як тільки Кучеренко його туди відпустила. Рідкісні фото з експедиції

Дмитро Комаров досліджував цікаве місце. Це містична печера. Там є камінь, який предзнаменує кінець світу.

Дмитро Комаров описує свої враження з проведених днів у Пакистані. Белуджистан – фантастика. На думку спадає несподівано легендарні оповіді про Адама, Єву і Ноя. Це цікава і загадкова земля, з таємничим минулим і майбутнім. Це небезпечна провінція, і тому, щоб туди потрапити потрібно чужій людині, та ще з іншої держави, потрібно обов’язково супровід військового конвою.

А для журналіста ще й спецдозвіл. Белуджистан відрізняється в Пакистані своєю цікавою і неповторною культурою. Він має величезний туристичний потенціал. У ті місця, де група побувала і розповіла і показала всьому світу принади та загадки цього регіону, будуть сприяти, що сюди потягнуться багато туристів. Однак за допомогою Дмитра Комарова тут ви можете побувати найпершими.

Річ у тому, що паломники, які сповідують суфізм – містична течія ісламу – вірять, що саме в цих місцях зустрілися Адам і Єва (в Корані, як і в Біблії, вони – перші люди на Землі). Ті, хто сповідує мусульманство і християнство, вірять це Ной врятував людство і живі істоти за допомогою Ковчега.

Дмитро Комаров
Дмитро Комаров

Дмитро Комаров досліджував цікаве місце. Це містична печера. Там є камінь, який предзнаменує кінець світу. Паломники вірять, що коли цей камінь торкнеться стелі печери, то буде армагедон. Річ у тому, що цей камінь насправді зростає. І якщо дивитися, на нього то відчуття – нереальне.

Дмитро Комаров з одним перевірили всі навколо цього каменю і думали, що знайдуть таємні ходи, але нічого не знайшли. Так само Дмитро став напевно першим іноземцем, який побачив “вушко”. Цей отвір, яке за легендою Ной кріпив якір Ковчега, коли причалив до нього.

Дмитро Комаров дає раду тим хто хоче тут побувати. Необхідно обов’язково взяти альпіністські спорядження. І найголовніше взяти місцевого провідника.

Популярне

Схожі статті

Після цієї вечері чоловік зробив пропозицію руки та серця друге: запечені курячі крильця в пікантній глазурі

Курячі крильця в томатно-медовій глазурі – це страва, яка вразить ваші смакові рецептори своїм насиченим смаком і ароматом. Вони підходять як для повсякденного вечері, так і для святкового столу.

З’їдять за хвилину! Новий салат з капусти на кожен день і на свято – такий простий, а розлітається на ура

Простий, але дуже смачний салат з молодої капусти – те, що треба влітку. Рецепт – швидкий, а смак виходить неперевершеним. Весь секрет цього салату у незвичайній заправці.

Софія Ротару прилаштувала онуку в надійні руки: після айтішника Соня закрутила роман з нащадком мільярдера

Онука Софії Ротару привітала свого бойфренда з днем народження. Хоч і не назвала імені чоловіка, та всі втямили – це син заможного американського мільярдера Макс Лернер.