Що краще сіяти в приміщенні для розсади: ранній урожай забезпечений!

Холодна грунт і нестійка погода кинуть виклик насінню, посіяним прямо в саду ранньою весною.

Щоб отримати перевагу перед початком вегетаційного періоду, висаджуйте насіння овочів в приміщенні. Холодна ґрунт і нестійка погода кинуть виклик насінню, посіяним прямо в саду ранньою весною.

Культури холодного сезону, які найлегше почати з насіння в приміщенні, – це броколі, брюссельська капуста, капуста, цвітна капуста, цибуля-порей і салат.

Брюссельська капуста
Брюссельська капуста

У теплий сезон в домашніх умовах найкраще вирощувати боби, огірки, баклажани, дині, помідори та кабачки. Посадіть ці культури за 6-8 тижнів до того, як ви плануєте висадити їх в сад.

огірки
Огірки

Починайте посіви в приміщенні в торф’яних або паперових горщиках, які можна висаджувати цілком в саду (так ви не потривожите їх коріння при пересадці).

Що потрібно

Контейнери: індивідуальні горщики або пакети для осередків глибиною не менше 7-8 см.

Стартові суміші: більшість комерційних стартових сумішей містять торф’яний мох, невеликий компост, перліт і подрібнений мох сфагнум. Пізніше вам знадобиться комерційна ґрунтова суміш, або ви можете зробити її самостійно: 1 частина садової землі, 1 частина перліту або будівельного піску та 1 частина дрібного компосту.

Освітлення: регульовані вгору і вниз люмінесцентні лампи для підтримки росту рослин.
Нагрійте килимок за допомогою термостата: вони збережуть вихідну суміш та насіння в теплі, поки насіння проростуть, а потім почнуть рости.

Капілярний килимок або піддон для води: помістіть їх під місткості для води; стартова суміш буде вбирати вологу до насіння і коріння розсади.

Добриво половинній концентрації для вирощування розсади.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?