(Відео) Зустрітися з Чайкою, яка до того ж “дуже досвідчена ” злодюжка

Author name 4 Березня 2021 в 22:03

Поділитися статтею

Чайка
Чайка

Чайка завоювала титул “досвідченого злодюжки чайок” завдяки відео, на якому вона професійно краде пачку закусок.

Всі знають, що ворони та галки крадуть, що блищить і особливо, що їм сподобається. Також вони люблять поцупити, що-небудь смачненьке. Але хто б міг подумати, що чайки теж не відстають і відмінно можуть вкрасти, особливо їжу. І в кмітливість їм не позичати.

Чайка завоювала титул “досвідченого злодюжки чайок” завдяки відео, на якому вона професійно краде пачку закусок. Якщо ви проводите досить часу в Інтернеті, ви, ймовірно, читали оповідання та дивилися відео, де нахабні чайки крадуть закуски та навіть камеру GoPro в одному випадку. Проте це вірусне відео змусить вас погодитися з назвою, присвоєним птиці.

Відео завдовжки всього дев’ять секунд показує, як чайка йде по магазину, вистачає пачку закусок, виставлену на стенді, і тікає з нею. Відео може змусити вас задуматися, як довго птах це робить.

“Зверніть увагу на випадковий вхід і поспішний вихід “, – написала у Твіттері телеведуча Зія Тонг, розміщуючи відео, яким поділилися на Tumblr. “Це досвідчена чайка-злодюжка”, – додала вона.

З моменту публікації відео зібрало майже 5 мільйонів переглядів і понад 3,9 мільйона лайків. Люди поділилися безліччю відгуків на відео.

“Профі. Ви бачите, як вона оцінив сцену, коли увійшла? Вона знала, що бабуся не стане стукати”, – прокоментував користувач Twitter.

“О, ця чайка хороша! Але очевидно, що без каяття, без почуття сорому, і її безумовно не турбують непотрібні калорії, якщо вона їсть картопляні чипси з нижні полки”, – додав інший.

Інформацію узято з “Hindustantimes”.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею