Чарівні і такі милі новонароджені білочки, нікого не залишать байдужими (Фото)

Author name 9 Квітня 2021 в 22:04

Поділитися статтею

Мама з новонародженими білченяти
Мама з новонародженими білченяти

Особливо цікаво спостерігати за малюками коли не бачать їх батьки і не здогадуються, що за ними спостерігають.

Новонароджені діти завжди радують своїх батьків, особливо мам. Завжди приємно дивитися малюків. І не тільки дітей людини, але і на дитинчат звірів. Вони всі такі милі та беззахисні. Мами завжди оберігають і охороняють їх. Незалежно чи це дитинча грізної левиці, або маленької білки. Захищати їх мами будуть однаково. І доглядати теж.

Є багато прикладів як чуттєво відносяться мами до своїх дитинчат.
Деякі фотографії просто розчулюють. Особливо цікаво спостерігати за малюками коли не бачать їх батьки та не здогадуються, що за ними спостерігають.
Малюки такі потішні та веселі. Якщо взяти, наприклад малюка білки, то можна годинами дивитися на їхні ігри. Мордочка у них чарівна.

 "В "
Підживлення

Нижче ми представляємо підбірку фотографій новонароджених білченят. Напевно немає людини, якій ці фото не сподобалися б. Для того, що так сфотографувати професійному фотографу необхідно було потрібно значну кількість часу.

І найголовніше, щоб його не помітили та він зміг зняти білченят в природних умовах. Це важко, але деяким фотографам вдалося.
Оцініть і ви як у них вийшло.

 "В "
Міцний сон
 "В "
Мама втомилася і заснула разом з білченяти
 "В "
Після обіду міцно сплять

Деяких білченят, бувають випадки мама з різних причин залишає. І тоді люди беруть їх на виховання, щоб білочки не загинули. Навіть кішки приймати маленьких білченят. І прекрасно до них відносяться, хоча на вигляд маленькі білочки нагадують мишей і здавалося б кішки до них повинні відноситися по іншому. Але немає годують малюків.

 "В "
Кішка прийняла білченят

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею