Дмитро Комаров знайшов дивовижні і незрозумілі істоти в Пакистані (Фото)

У Пакистані існують міфи. І найголовніше це чудо-створення можна побачити просто - потрібно купити квиток в зоопарк.

Багато людей чули або читали в ЗМІ про дивовижні істоти, які існують в переказах чи легендах різних народностей. Всі знають про русалок, кентаврів, Мінотавр і сфінкса. Вірять вони цього чи ні – це інше питання. Деякий вважають, що є.

Якщо судити за стародавніми легендами, навіть у нас на Україні є русалки, водяні та тому подібні міфічні істоти. Іноді у звичайному селі можна наслухатися таких історій, що диву даєшся.

Але в Пакистані існують аналогічні міфи. І найголовніше це чудо-створення можна побачити просто – потрібно купити квиток в зоопарк. Адже багато тисяч людей проходять в зоопарк щодня і бачать, то, що вважається легендою. Так в пакистанському зоопарку є унікальний мешканець. Його називають людиною-лисицею. Існує повір’я, що якщо з ним поговорити та загадати бажання, то воно обов’язково збудеться. Одні думають, що це фокус, інші кажуть, що це містика.

Дмитро Комаров побував у багатьох країнах і повідав людям про дивовижні речі та традиціях народів. Також він показав світ іншими очима, ніж показують його звичайні ЗМІ. Це йому вдалося прекрасно. По тому з яким інтересом люди стежать за його програмою і дивляться його сторінку в інстаграм, то можна сказати, що це їм цікаво. Адже не всі можуть побувати в таких місцях і Дмитро Комаров надає можливість всім охочим доторкнутися до цікавого і незвіданого світу.

Тому все з вдячністю сприймають кожен пост і будь-яку фотографію Дмитра Комарова, яку він розміщує в соцмережах.

Популярне

Схожі статті

Лілія Ребрик після хрещення показала обличчя крихітки: чи схожі сестри між собою та хто з них мамина копія

Сім'я Лілії Ребрик та Андрія Дикого завжди викликала захоплення серед шанувальників. І нещодавно Лілія знову поділилась зворушливими фотографіями своїх доньок, включаючи найменшу, яку вже похрестили.

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.