Маленька собачка кличе тата до сніданку – незабутнє і миле відео!

Author name 27 Квітня 2021 в 21:04

Поділитися статтею

Звуть снідати
Звуть снідати

Особливо це видно на відео нижче. Дівчина приготувала татові сніданок і кличе його. Але в першу чергу це почула його маленька собачка і побігла кликати до столу.

Більшість собак розумні, але по-різному: робочі породи вчаться швидко виконувати роботу завдяки своїм інстинктам і природним здібностям, в той час, як інші породи мотивовані своїм сильним бажанням принести задоволення.

Але сам по собі інтелект не робить автоматично хорошого вихованця. Щоб виявити природний розум своєї собаки, ви повинні вивчити породу, витратити необхідний час на дресування і зрозуміти його природні риси, наприклад, швидко він вчиться або повільно і стійко.

Однак є собаки які маленькі за розміром, але чомусь відразу до них з’являється симпатія і найголовніше вони дуже відчувають настрій господаря і практично розуміють всі що вони хочуть. Це дивно, але навіть якщо ви не будете спеціально тренувати собаку з різних причин, а вона просто живе у вас вдома, то через час маленький чотириногий друг буде розуміти вас з півслова.

сніданок
Сніданок

Особливо це видно на відео нижче. Дівчина приготувала татові сніданок і кличе його. Але в першу чергу це почула його маленька собачка і побігла кликати до столу. Як це вона мило робить, можна побачити на відео. Спершу для сміху тато не реагує на заклик свого чотириногого улюбленця, але собачка не відстає і наполегливо кличе його до сніданку.

І коли тато нарешті йде на кухню – подивіться як вона радіє, що їй вдалося привести його до сніданку. Сам чоловік теж задоволений – це чутно по інтонації в голосі. Все-таки за ним опікуються на тільки дочка, але і чотириногий друг.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею