Смішні кішки 2021: кращі приколи з котами! (Відео)

Author name 30 Квітня 2021 в 13:04

Поділитися статтею

Смішні кішки
Смішні кішки

Кішки можуть підіймати настрій своїм господарі. Подивіться це відео нижче і самі переконаєтеся.

Ви коли-небудь дивилися в очі своїй кішці та ставили собі питання, що вона бачить, коли дивиться на вас? Кішки бачать людей зовсім інакше, ніж більшість людей бачать себе. Їх погляд виключно котячий, і розуміння його може допомогти вам трохи краще зрозуміти свою кішку.

Чи можуть кішки бачити нас в кольорі?

Технічно кішки можуть бачити кольору, але вони, ймовірно, бачать нас – і все інше – в зовсім іншому світлі, ніж ми. У кішок дуже мало колб, які реагують на червоне світло, тому їх світ здається синім, сірим і жовтим. Кішки не можуть відрізнити червоний і зелений кольори один від одного тому якщо у вас яскраво-руде волосся, вони, ймовірно, не будуть виділятися для вашої кішки

Іншими словами, кішки дальтоніки, короткозорі та, ймовірно, бачать світ так, як якби він був освітлений чорним світлом.

Чи бачать кішки нас як інший вид?

Кіт
Кошеня

Кішки ставляться до нас так, як ніби вони думають, що ми гігантські незграбні товариші-кішки. Коли кішка треться об вас і підіймає хвіст, вона вітає вас так само як і іншу кішку. Порівняйте це з собаками, які грають і спілкуються з іншими собаками інакше, ніж з людьми, припускаючи, що вони усвідомлюють різницю.

Чи можуть кішки бачити людську унікальність?

Кішки або не вміють розрізняти людські обличчя, або їх просто не хвилює, як ми виглядаємо.

Замість розпізнавання осіб кішки можуть використовувати інші сигнали, такі як наш запах, то, як ми себе почуваємо, або звук наших голосів, щоб ідентифікувати нас

Незалежно від того, як вони нас бачать, ми безумовно любимо наших кішок за їх унікальний погляд на світ, їх чітко котячу прихильність і незаперечну незалежність.

Кішки можуть підіймати настрій своїм господарі. Подивіться це відео нижче і самі переконаєтеся.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею