Дівчина намалювала медичну маску на обличчі, щоб зайти в супермаркет (Відео)

Пара нібито завантажила в соціальних мережах відео під назвою "Ексклюзивні розіграші в Facebook", в якому Лея ходить по супермаркету без маски.

Ютубер Джош Палером Лін і модель з Instagram Лея Се зіткнулися з негативною реакцією після того, як відео, на якому вони входять в супермаркет на Балі з намальованими на обличчях масками, стало вірусним.

Лея намалювала маску на обличчі після того, як їй відмовили у вході в супермаркет.
Кажуть, це все забави та ігри, залучення в вірусні розіграші. Що ж, якщо ви не перебуваєте в епіцентрі глобальної пандемії.

Дві впливових особи опинилися в скрутному становищі на індонезійському острові Балі після того, як вони нібито знехтували обмеженням по пандемії в рамках вірусної проблеми в соціальних мережах.

Повідомляється, що ютубер Джош Палером Лін і інстаграммер Лея Се спробували зайти в місцевий супермаркет, але їх не пустили за те, що вони не носили маску.

Коли Лея, яку в соціальних мережах називають Лішей, повернулася, вона, як кажуть, намалювала синю хірургічну маску на обличчі, і їй дозволили увійти.

Жінка позує після того, як намалювала синю хірургічну маску на обличчі
Пара нібито завантажила в соціальних мережах відео під назвою “Ексклюзивні розіграші в Facebook”, в якому Лея ходить по супермаркету без маски.

Намальована медична маска

Хоча відео тепер, схоже, було видалено з соціальних мереж Джоша і Леї, Coconuts Bali повідомляє, що з того часу кадри були опубліковані на різних веб-сайтах, що викликало у пари величезну негативну реакцію.

Джош і Лея з того часу випустили відео разом зі своїм законним представником, вибачившись за відео і заявивши, що вони не мали на увазі неповагу.
“Намір зняти це відео зовсім не було проявом неповаги або закликом всіх не носити маски. Я зробив це відео, щоб розважати людей, тому що я творець контенту, і моя робота – розважати людей”, – сказал Джош.
“Однак я не розумію, чому, то, що я зробив, насправді викликало багато негативних коментарів з боку користувачів мережі та багато побоювань”.

Він додав: “Ми ще раз хочемо вибачитися за те, що зробили, і обіцяємо більше не робити цього. Я хотіла б запросити всіх в Індонезії та на Балі завжди носити маски для нашої власної безпеки та здоров’я. Так що ми можемо допомогти Балі знову здобути популярність серед туристів”.

Популярне

Схожі статті

Можна і запікати, і смажити, все одно буде смачно: тісто для пиріжків як пух. З будь-якою начинкою – шедевр

Приготування пиріжків за цим рецептом не потребує великих зусиль, але результат вас точно порадує. Тісто виходить надзвичайно ніжним і пухким, а пиріжки – смачними та ароматними.

Стакан молока, 3 яйця і варення: щотижня готую цей пуховий пиріг до чаю – мало хто знає цей чудесний рецепт

Пиріг за цим рецептом виходить дуже пухким, ніжним і не сухим. Приготувати його не складно: вам знадобляться найпростіші інгредієнти і трішки часу.

Ніколи не думала, що їх так просто готувати: домашні цукерки “Іриски” з вершковим смаком. Діти обожнюють

Приготування домашніх ірисок – це захоплюючий процес, який приносить цілу купу смаколиків. Ви можете експериментувати з додатковими інгредієнтами та створювати нові варіанти.