Хвору бабусю віддали на дожиття онукові, але потім родичів рвали на собі волосся (Відео)

Author name 14 Травня 2021 в 12:05

Поділитися статтею

Бабуся в інвалідному візку
Бабуся в інвалідному візку

Що сталося далі і як родичі сприйняли це, ви можете подивитися на відео нижче.

Різне трапляється в житті та іноді навіть не рідні люди ставляться краще до людей похилого віку, ніж близькі родичі.
Одна дівчина в молодості народила дитину без шлюбу. Вона соромилася своєї дитини в такому молодому віці, але через час вийшла заміж за успішного бізнесмена і народила ще двох дітей.

Через час діти виросли, з нерідним сином спілкувалися неохоче, знаючи, що вони рідні.
Минув час, батько помер і відписав кожному з дітей по двокімнатній квартирі. Нотаріус сказав, що скоро він розкриє таємницю, кому через пів року відходить бізнес батька. Рідні діти, відразу обурилися, що прийомному синові теж батько відписав квартиру.

Через час сестра подзвонила прийомному синові та сказала, що її свекруха буде жити з ними. Доведеться відпрацьовувати незаслужено отриману квартиру.
Прийомний син погодився і бабуся, у якої був інсульт переїхала до нього. Цікаво виходить, подумав син, коли бабуся була в нормальному стані вона була потрібна, а коли стала на візку пересуватися, то її як непотрібну річ віддали іншому.

Багатоповерхівка

Однак він забрав до себе бабусю і вони з дружиною доглядали за нею. Старенька виявилася добра і комунікабельна. Вони прекрасно спілкувалися.

Через час потрібно було озвучувати заповіт про те кому батько переписав бізнес. І в день коли оголошували заповіт у нотаріуса з’явилася бабуся на візку. Злі родичі страшно здивувалися і запитали друг у друга, що ця стара тут робить?

Що сталося далі і як родичі сприйняли це, ви можете подивитися на відео нижче.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею