Найсмішніші добірки року підіймуть настрій за 1 хвилину! (Відео)

Author name 25 Травня 2021 в 16:05

Поділитися статтею

Життя заради задоволення
Життя заради задоволення

Почніть з перегляду цікавої та дуже смішний добірки року. Вона вам обов’язково сподобатися і протягом хвилини поганий настрій піде геть!

Коли ви виявляєте, що переживаєте важкі часи, не забудьте приділити час своєму фізичному та психологічному благополуччю. Іноді все, що потрібно, – це натиснути кнопку скидання, будь то розмова з одним, прогулянка або проведення часу на природі. Підніміть собі настрій цими 15 невеликими прийомами, які допоможуть підняти вам настрій.

1. Прогуляйтеся

Коли ви відчуваєте себе в паніці, зробіть перерву і вийдіть на вулицю. За словами лікарів, ходьба не тільки приносить користь тілу, а й допомагає психічному здоров’ю.

2. Прийміть теплу ванну

Приготуйте власний домашній засіб, розслабившись в гарячій ванні. Навіть всього 10-15 хвилин теплою ванни мають фізичними та психічними лікувальними властивостями.

3. Отримайте трохи сонячного світла

Якщо ви відчуваєте себе пригніченим, можливо, вам не вистачає сонячного світла і вітаміну D. Насправді дослідники знаходять зв’язок між недостатнім перебуванням на сонці та депресією. Так що не забувайте щодня ловити промені сонця, щоб відчувати себе краще.

4. Одягніть свій улюблений наряд

Одяг впливає на те, як люди відчувають себе і взаємодіють зі світом. Одягти улюблений наряд – це легкий засіб від поганого настрою, яке буде вселяти впевненість протягом дня.

5. Танцюйте навколо

Люди завжди зверталися до танцю як до форми терапії, від стародавніх індіанських ритуалів і практик виразної медитації до сучасної танцювальної / рухової терапії. Увімкніть веселу музику, відсуньте диван в сторону і танцюйте, щоб відчути себе краще.

6. Подивіться смішний фільм

Приказка каже: “Сміх – найбільше ліки”. Чи жарт! Сміхотерапія знижує стрес. Так що, коли ви відчуваєте себе пригніченим, поставте свою улюблену комедію і насолоджуйтеся хорошим сміхом!

7. Зробіть що-небудь творче

Дослідження показують зв’язок між мистецтвом і зціленням для відновлення емоційного балансу. Малювання, лист, малювання, розфарбовування – подібні творчі заняття дають позитивний вихід для зняття емоційного стресу.

Смішні моменти

8. Зателефонуйте одному

Якщо ви потрапили в круговорот негативних думок, це може допомогти викинути з голови та поговорити зі справжніми друзями або родичем, якому небайдуже. Навіть якщо хтось просто вислухає те, що у вас на думці, знімає стрес.

9. Присвятіть час садівництву

Догляд за рослинами приносить велику користь вашого розуму, тіла і душі. Голландське дослідження показало, що догляд за садом всього 30 хвилин в день сприяє хорошому самопочуттю. Ви можете розбити невеликий сад з травами на своїй кухні або посадити сад на відкритому повітрі.

10. Випийте чашку чаю

Цілющі трави та квіти, які використовуються в чаї, відразу ж знімають тривогу. Для досягнення найкращих результатів варіть в каструлі без кофеїну такі сорти, як ромашка, м’ята перцева, валеріана або меліса.

11. Ведіть щоденник подяки

Науково доведені переваги подяки покращують емоційне здоров’я і змушують вас відчувати себе психічно сильними. Ведіть щотижневий щоденник подяки, перераховуючи свої благословення. Це допоможе вам відволіктися від поганих речей і оцінити свої благословення.

12. Зробіть що-небудь приємне для кого-небудь

Роблячи добро для інших, ви теж відчуваєте себе добре. Купіть незнайомцю кави. Пожертвуйте на благодійність. Приготуйте вечерю одного. Подібні добрі жести ведуть до більшого щастя.

13. Вправа

Фізична активність приносить користь не тільки фізичному здоров’ю. Регулярні вправи також знімають стрес і покращують загальний настрій. Знайдіть заняття, яке вам подобається, будь то йога, плавання, біг підтюпцем, походи або їх поєднання.

14. Зробіть перерву

Дослідження показують сильну кореляцію між нестачею сну і перепадами настрою. Якщо ви відчуваєте себе пригніченим, можливо, вам просто потрібно трохи відпочити, навіть якщо це означає 10-15-хвилинну перерву протягом дня.

15. Пийте більше води

Мозок дуже чутливий до зневоднення, а недолік води може викликати падіння настрою. Якщо ви відчуваєте себе пригніченим, переконайтеся, що ви п’єте достатньо води. Лікарі рекомендують щодня випивати не менше восьми склянок води по 200 мл.

А в доповненні до вищесказаного почніть з перегляду цікавої та дуже смішний добірки року. Вона вам обов’язково сподобатися і протягом хвилини поганий настрій піде геть!

https://youtu.be/sGxw7ipTrq8

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею