День захисту дітей: Традиції, історія та особливості свята

Author name 31 Травня 2021 в 11:05

Поділитися статтею

1 червня День захисту дітей
1 червня День захисту дітей

День захисту дітей святкують щороку в один і той же день – 1 червня. Цей день вважається міжнародним святом.

У світі є багато свят, які урочисто відзначають практично всі держави. Деякі стосуються тільки кожної країни, інші охоплюють всі країни.

Однак Міжнародний День захисту дітей святкую у всіх країнах. Адже діти це наше майбутнє. Від того, як ми до них ставимося, буде залежати щастя світу на землі.

Можна порівняти держава з невеликою сім’єю. Якщо в сім’ї до дітей ставляться з розумінням і правильно їх виховують, то згодом з дитини виростить справжній чоловік.

День захисту дітей святкують щороку в один і той же день – 1 червня. Цей день вважається міжнародним святом.

Захистимо дітей!

Історія

Перший раз це свято відзначалося в 1950 році. Сесія Міжнародної федерації жінок, яка відбулася в 1949 році в столиці Франції Парижі, прийняла рішення про проведення міжнародного дня захисту дітей. Ініціатором виступили жінки, бо після Другої Світової Війни, багато дітей залишилися без батьків і їм не було де жити та вони не знали як просочитися. А починаючи з 1950 року вже 50 держав святкували цей день. Після чого він став більш масштабний і його святкують практично у всіх країнах.

Цілі та символ свята

Свято мав показати всьому світу, що більше уваги потрібно звертати на дітей. Це стосується не тільки простих людей, а й громадських організацій, а також уряди країн. Це день повинен бути нагадуванням всім, що діти повинні жити в благополучному середовищі на планеті. Також свято має звернути увагу актуальним проблемам по здоров’ю дітей.

Символом міжнародного дня дітей, є зелений прапор із зображенням нашої планети, навколо якого зображені фігури дітей різних національностей.

Це свято не єдиний, який святкують і стосується дітей. Так 20 листопада відзначається всесвітній день дитини. Цю дату обрали тому, що в 1959 році Генеральною Асамблеєю ООН прийнята Декларація прав дитини, а в 1989 році – Конвенцію про права дитини.
З Днем захисту дітей!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею