Здійснилося: Сходження Благодатного вогню в Єрусалимі

Author name 18 Квітня 2020 в 15:04

Поділитися статтею

Сходження Благодатного вогню
Сходження Благодатного вогню

Сьогодні в Єрусалимі зійшов Святий вогонь.

У цей день – 18.04.2020 року, в Єрусалимі зійшов Святий вогонь.

 ""

Поява вогню символізує вихід з Гробниці “Істинного Світла “, тобто воскреслого Ісуса Христа.

Біблія говорить, що першим свідком появи вогню був апостол Петро. Коли він дізнався про воскресіння Ісуса, він підійшов до могили і побачив світло в тому місці, де до цього лежало тіло Христа.

У 1810 році над Гробом Господнім була зведена каплиця – Кувуклия, в якій відбувається Сходження Благодатного вогню.

Служіння в суботу в храмі Гробу Господнього символізує зображення Пристрасті, поховання і Воскресіння Христове. Порядок сходу Святого Вогню особисто виконує Єрусалимський Патріарх. Тоді християни поширюють вогонь зі свічками і спеціальними лампами по всьому світу.

 ""

Цього року сходження Святого Вогню через епідемію коронавируса Covid-19 пройшов без паломників і з обмеженим числом учасників. На церемонії були присутні лише 10 чоловік.

Зазвичай тисячі православних християн збираються в храмі Гробу Господнього в Східному Єрусалимі напередодні православного Великодня. Поклоняються моляться і запалюють смолоскипи та свічки з полум’я, яке, як вони вважають, чудесним чином запалюється в гробниці Ісуса в Aedicula церкви. Після церемонії Священного Вогню полум’я доставляється літаком в інші православні громади в таких країнах, як Греція, Росія, Україна, Сербія, Болгарія, Грузія і Румунія.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею