Через 95 років послання в пляшці витягнуте з річки знайшло свого адресата

Author name 2 Липня 2021 в 14:07

Поділитися статтею

Незвичайна знахідка!
Незвичайна знахідка!

Пливучи назад у човен, Даукер попросила свого першого помічника Роба Хеммер сфотографувати її з пляшкою, щоб допомогти знайти сім’ю.

Дженніфер Даукер, власниця і засновниця Nautical North Family Adventures, виявила повідомлення 95-річної давності в пляшці під час пірнання в річці Чебойган 18 червня 2021 року.

Дженніфер Даукер – власниця компанії Nautical North Family Adventures в Чебойгане пропонує тури та чартерні послуги.

Коли потенційний клієнт, який займається підводним плаванням з аквалангом, попросив спробувати дихати через регулятор на березі, Даукер запропонував йому спробувати це, коли вона мила вікна на своєму човні зі скляним дном.

Пірнаючи в річці Чебойган в п’ятницю ввечері, Даукер сказала, що хоче знайти що-небудь цікаве, щоб зацікавити свого клієнта.

“Я пішла трохи далі вгору за течією, побачила там зелену пляшку і подумала:” О, це круто виглядає”. Так що я підняла її та побачила папір всередині, і подумала: “О, чорт візьми, це круто”.

Пливучи назад у човен, Даукер попросила свого першого помічника Роба Хеммер сфотографувати її з пляшкою, щоб допомогти знайти сім’ю.

Записка в пляшці

“Це знахідка, яка буває раз в житті”, – сказала Дженніфер Даукер, яка знайшла повідомлення 95-річної давності в пляшці, пірнаючи у річку Чебойган.
Попри воду всередині та бруд на стінці пляшки, Даукер сказала, що вона могла прочитати слово “це”, дивлячись на повідомлення. Після того як Хеммер видалила частково розпалася пробку пляшки, Даукер змогла витягнути повідомлення за допомогою інструменту, схожого на викрутку.

“Ми витягли її, і ніхто з нас не міг повірити своїм очам. Це було так круто! Це унікальна знахідка”, – сказала вона.
Повідомлення було датовано листопадом 1926 року і було записано: “Чи поверне людина, яка знайде цю пляшку, цей папір Джорджу Морроу, Чебойган, Мічиган, і скаже, де вона була знайдена?”

За словами Хеммер, хоча правила забороняють дайверам брати артефакти з більшості місць в Мічигані, видалення сміття з річки Чебойган вважається очищенням річки.

“Багато речей впали в річку за останні сто чи більше років”, – сказав Хеммер. “Наша місцева спільнота дайверів брало участь у багатьох очищуванням річок. Ми прибираємо багато сміття, але також і інші речі, які мають деяку історичну цінність. І тому, якщо ми дізнаємося щось подібне, ми безумовно чіпляємося за це, досліджуємо це що завгодно ми можемо це зробити. Це дуже незвично”.

Після публікації в Facebook Даукер відклала справи на задній план і зайнялася своїм бізнесом.

“У суботу вранці, коли я прокинулася, мій телефон збожеволів, і я весь день була зайнята на човні, займаючись підводним плаванням і прогулянками на човні зі скляним дном”, – сказала вона.

“У мене було безліч повідомлень від різних людей, в яких говорилося:” Гей, ви повинні спробувати той чи інший джерело, щоб знайти цю людину “, – сказав Даукер.

Повертаючись до свого човна після відвідування свого батька в День батька, за словами Даукера, їй зателефонувала дочка Морроу, Мішель Прімо, з якої зв’язався хтось, хто бачив повідомлення Даукера.

У повідомленні, написаному Джорджем Морроу в листопаді 1926 року, людині, який знаходить пляшку, пропонується повернути папір і повідомити, де вона була знайдена.
“Вона сказала:” Я впевнена, що це був мій батько. Відомо, що він робив такі речі, він робив це все своє життя”. І вона сказала, що я б не стала забувати, що він кинув цю пляшку в воду на її 18-річчя », – сказав Даукер.

“У неї є щоденник з його почерком, тому ми впевнені, що вона належить йому.”

Хоча Даукер спочатку планувала зберегти послання і відправити його сім’ї Морроу, вона сказала, що Прімо попросив їх зберегти його.

“Я була дуже рада отримати її назад, і в понеділок вона подзвонила і сказала:” Знаєте, я думаю, я б вважала за краще, щоб ви, хлопці, залишили її собі та зберегли пам’ять про нього”, – сказала Даукер.

Даукер сказала, що планує помістити послання, пляшку і фотографію молодого Морроу в ящик з тінями, щоб розмістити їх на своєму човні та у своєму магазині.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею