(Відео) Супер смішні відео з тваринами, спробують не засміятися!

Author name 5 Липня 2021 в 15:07

Поділитися статтею

Кумедні тварини
Кумедні тварини

А як ми радіємо коли, дивимося на витівки тварин – можете подивитися на відео нижче.

Будь-який власник домашнього вихованця знає, що у вас складається виразна емоційний зв’язок з улюбленою твариною-компаньйоном.

Ви розмовляєте з собакою, заперечуєте хом’яка і розповідаєте своєму папугам секрети, які ви ніколи нікому не розповісте. І хоча частина з вас підозрює, що всі зусилля можуть бути абсолютно безглуздими, інша частина потай сподівається, що ваш улюблений вихованець якимось чином зрозуміє.

Але що і наскільки розуміють тварини? Наприклад, ви знаєте, що тварини здатні відчувати задоволення, але чи відчувають вони почуття гумору? Чи зможе ваш пухнастий згорток зрозуміти жарт або придушити регіт, коли ви упустите на палець ногу важкий предмет? Сміються чи собаки, кішки або інші тварини так само як ми?

Чому ми сміємося?

Причини, за якими у людей розвинувся сміх, залишаються загадкою. Кожна людина на планеті, незалежно від мови, якою розмовляє, робить це, і всі ми робимо це несвідомо. Він просто пузириться з глибини нас, і ми нічого не можемо з цим вдіяти. Це заразно, соціально, і ми розвиваємося перш ніж зможемо говорити. Вважається, що він існує, щоб забезпечити зв’язок між людьми, в той час, як інша теорія стверджує, що спочатку він виник як застережливий звук, щоб виділити непоєднуване, наприклад, раптова поява шаблезубого тигра. Отже, хоча ми не знаємо, навіщо ми це робимо, ми знаємо, що робимо це. Але хихикають чи тварини, а якщо немає, то чому?

Кот співає

зухвалі мавпи

Зрозуміло, оскільки вони – наші найближчі тварини, шимпанзе, горили, бонобо та орангутанги вокалізує задоволення під час гри в погоню або коли їх лоскочуть. Ці звуки в основному нагадують подих, але, що цікаво, ближчі до нас мавпи, такі як шимпанзе, демонструють вокалізацію, легше ідентифіковану з людським сміхом, ніж більш віддалені види, такі як орангутанг, чиї веселі звуки найменше схожі на наші. Той факт, що ці звуки видаються під час роздратування, такого як лоскіт, передбачає, що сміх розвинувся раніше, ніж будь-яка мова. Повідомляється, що Коко, відома горила, яка говорила мовою жестів, одного разу зв’язала шнурки свого зберігача разом, а потім підписала “переслідуй мене”, демонструючи, можливо, здатність жартувати.

А як ми радіємо коли, дивимося на витівки тварин – можете подивитися на відео нижче.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею