Як восени захиститися від мишей і інших гризунів, щоб вони не потрапили в будинок: інструкція

Author name 14 Вересня 2021 в 13:09

Поділитися статтею

Гризун їсть сир
Гризун їсть сир

Попри свої крихітні тіла і ще менший живіт, миші їдять від 15 до 20 разів на день. Тому вони будують свої будинки поруч з доступними джерелами їжі.

Рівень інтелекту гризунів часто порівнюють з рівнем інтелекту дельфінів і шимпанзе. Відомо, що вони запам’ятовують маршрути подорожей і вирішують головоломки, що означає, що вони часто можуть повернутися в притулок, якщо їх звичайний вхід заблокований.
Домашня миша виробляє від 40 до 100 посліду в день
На додаток до цього дуже тривожним фактом, домашні миші постійно виділяють мікро краплі сечі, подорожуючи по своїй території кожен день.

У дикій природі миші зазвичай живуть близько п’яти місяців
Їх коротка тривалість життя в основному пов’язана з такими хижаками, як кішки, змії і лисиці. У лабораторних умовах миші можуть жити до двох років.

У мишей величезний апетит

Незважаючи на свої крихітні тіла і ще менший живіт, миші їдять від 15 до 20 разів на день. Це основна причина, по якій вони будують свої будинки поруч з доступними джерелами їжі.

Гризуни можуть довго жити без води

Миші отримують більшу частину вологи (води) з їжі, яку вони приймають. Незважаючи на те, що вони залежать від води для виживання, способи, якими вони можуть приймати воду, можуть бути або прямими, наприклад, з природних джерел, таких як озера, калюжі й струмки, або побічно через їжу, яку вони споживають. Миші можуть прожити місяць і більше, не споживаючи воду безпосередньо.

Ви ніколи не повинні змивати щурів в унітаз. Щури можуть затримувати дихання під водою на термін до трьох хвилин, а також плавати воді протягом трьох днів поспіль.

Поради, які допоможуть запобігти появі гризунів у вашому будинку

Гризуни в будинку

Маючи на увазі вищезазначені факти, ось дев’ять простих порад, які ви можете легко реалізувати, щоб захистити свій будинок від гризунів в міру наближення більш прохолодних осінніх і зимових температур.

Огляньте зовні свій будинок на предмет точок легкого доступу

Закрийте всі тріщини і щілини силіконовим герметиком, приділяючи особливу увагу ділянкам, в яких водопровідні труби входять в конструкцію.

Заповніть великі прогалини у вашому будинку

Домовласники повинні заповнювати великі проміжки всередині будинку шматочками сталевий вати. Це відлякує гризунів, тому що вони не можуть прогризти цей матеріал.

Вентиляційні отвори на горищі і отвори для димоходів

І не забудьте замінити ущільнювач і відремонтувати пухкий розчин навколо фундаменту і вікон підвалу.

Виключіть можливі місця гніздування поза домом

Сюди входять купи листя і глибока мульча. Уникайте створення місць проживання шкідників навколо будинку, добре підстригся кущі і стежачи за тим, щоб мульча перебувала на відстані не менше 30 см від фундаменту. Як би ви не любили старий кабріолет вашого покійного дядька і ті зношені шини, які збиралися використовувати одного разу, позбудьтеся від них, тому що миші і щурі можуть використовувати їх як укриття.

Тримайте годівниці подалі від будинку

Хоча всі ми любимо годувати диких птахів, не робіть цього, намагаючись контролювати гризунів. Ви можете отримати корм для птахів, який містить предмети без лушпиння, і це прийнятно, тому що вони не стають їжею для гризунів, коли птахи з’їдають внутрішнє ядро. Тримайте годівниці подалі від будинку.

Виключити доступ до джерел води як всередині, так і зовні

Це вимагає серйозного огляду жолобів, щоб переконатися, що вони очищені від будь-якого скупчився сміття. Це гарантує, що вода може вільно текти через них. Видаліть ванночки для птахів з території і завжди спорожняйте дитячі басейни, коли вони не використовуються. Нарешті, усуньте протікають шланги або зовнішні крани. Завжди прибирайте корм для домашніх тварин після використання і не залишайте миски з їжею або водою на ніч.

Приберіть годівниці для птахів і інших диких тварин з вашого володіння

На вулиці ви також повинні зберігати сміття в сміттєвих баках з щільно закриваються кришками. Приберіть все годівниці для диких тварин зі своєї території і не забувайте збирати нез’їдений корм між годуваннями. Також важливо збирати будь-які фрукти і овочі, які могли впасти на землю в саду і навколо нього. Компостні купи повинні бути надійними, щоб гризуни не могли проникнути всередину і харчуватися ними.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею