Найкрасивіший квітник в світі. 12 незабутніх фото голландського фотографа

Більшість з вас, ймовірно, знають всесвітньо відомий Кекенхоф, найкрасивіший сад тюльпанів в світі

Я великий шанувальник наших квітів. І як фотограф-пейзажист, я насолоджуюся ними навесні щороку, коли я завжди знаходжу час сфотографувати квіти і показати красу голландських квітів всьому світу. Більшість з вас, ймовірно, знають всесвітньо відомий Кекенхоф, найкрасивіший сад тюльпанів в світі. Щороку мільйони туристів відвідують цей сад. Це дуже багато, враховуючи, що сад відкритий тільки навесні! Щороку працьовита команда дбає про те, щоб сад виглядав як ніколи добре, в тому числі і в цьому році!

Квіти виглядають неймовірно і привертають стільки ж уваги і турботи, як і завжди. Все пристрасні садівники виконують свою роботу так, як звикли.

Я фотографував тюльпани з незапам’ятних часів, в основному в сільській місцевості. Я сфотографував їх з усіх боків, які ви тільки можете собі уявити. Я зв’язався з Кекенхоф і вони були такі люб’язні, що дозволили мені сфотографувати сад цілий день.

Коли я відвідав парк, він виглядав в кращому вигляді. Цікаво, що це був самий сонячний квітень Голландії, завдяки чому всі квіти росли дуже швидко. Фотографувати серед білого дня під яскравим сонцем було непросто. Але на мить забудемо про фотографії: гуляти там на самоті, тільки зі звуками птахів і неймовірним запахом всіх цих квітів, – це само по собі чудово. Іноді я просто сидів поруч з квітами і водою, насолоджуючись природою протягом 30 хвилин. Це було просто чарівно.

Ця серія фотографій є ініціативою від мене у співпраці з Keukenhof. Ми прагнемо показати красу парку через ці зображення.

Шкода, що немає запаху!

Популярне

Схожі статті

Лілія Ребрик після хрещення показала обличчя крихітки: чи схожі сестри між собою та хто з них мамина копія

Сім'я Лілії Ребрик та Андрія Дикого завжди викликала захоплення серед шанувальників. І нещодавно Лілія знову поділилась зворушливими фотографіями своїх доньок, включаючи найменшу, яку вже похрестили.

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.