(Відео) Неймовірна історія: через 24 роки дочка знайшла батька в підвалі сусіднього будинку

Author name 19 Травня 2020 в 17:05

Поділитися статтею

Дочка вірила, що знайде батька
Дочка вірила, що знайде батька

Приголомшена Анастасія зраділа, що знайшла батька і одночасно розсердилася на нього: «Чому ти стільки років мовчав? Де ти пропадав?”

Ця незвичайна історія відбулася в Сиктивкарі, Росія. Анастасія Титова, якій зараз 35 років бачила свого батька коли було ще маленька. Мама сказала Насті, що її чоловік Микола помер. Однак дочка в це ніколи не вірила. Анастасія жила надією. Коли вона підросла, почала пошуки свого тата. Настя зверталася в поліцію, розпитувала сусідів і знайомих, які знали батька. Навіть відвідувала різні передачі, в тому числі “Жди меня”. Однак результатів це не приносило. Вона не могла ніяк знайти свого тата. Як завжди в таких ситуаціях допоміг випадок. У місцевих паблік запостив фото одного бездомного чоловіка. Йшлося про те, що бездомний мешкає в підвалі багатоповерхового будинку. На подив дівчина зрозуміла, що це підвал будинку, який знаходився по сусідству. У соцмережах повідомлялося, що бездомний чоловік виглядає погано і напевно потребує допомоги. Люди перейнялися ситуацією чоловіки і почали шукати його родичів і таким чином знайшли Анастасію. Мешканець підвалу виявився її батько.

https://youtu.be/DVbIEWON1cY

Бездомний Микола Кудряшов покинув будинок, коли Настя була маленька. Чоловік раніше відсидів у в’язниці два роки за крадіжку комбікорму. Настя пам’ятає як тато повернувся з в’язниці і купив їй багато іграшок. Її мати не прийняла додому чоловіка і вони розлучилися. З тих пір вони жили окремо.

58-річний бездомний чоловік розповів, що ще раз довелося відсидіти у в’язниці. Були у нього нові відносини з іншою жінкою. Потім він втратив паспорт і перебивався шабашками на будівництвах. Після нещасного випадку на будівництві, у нього похитнулося здоров’я.

Приголомшена Анастасія зраділа, що знайшла батька і одночасно розсердилася на нього: «Чому ти стільки років мовчав? Де ти пропадав?”

 ""

«24 роки тут, в підвалі жив …» – уточнює батько і замовкає. Він то притискає долоні до грудей, то дбайливо і боязко простягає руки до неї. «Доню, доню» – пошепки промовляє він.

 ""

Чоловік Насті здивовано каже, що вони багато років ходили цією дорогою в магазин, біля будинку де в підвалі жив бездомний батько і не бачили його. А може не змогла дізнатися в такому вбранні.

Рідна дочка, разом з чоловіком Олександром, забрала його додому і намагаються відновити його до нормального життя.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею