(Фото) Папа одягає костюм русалки для пам’ятної і барвистою фотосесії

Після того, як Дезіре поділилася фотографіями на своїй сторінці в Фейсбуці, всього за пару днів вони отримали колосальні відгуки в 21 КБ і 132 КБ.

Дівчата хочуть спілкуватися з татом більше, ніж нового плюшевого ведмедика або модного лялькового будиночка. Ніщо – блискуче або дороге – не може компенсувати увагу, турботу і все інше, що пов’язано з любов’ю батька. І він це знає.

10 липня тато відсвяткував 8-річчя своєї дочки, влаштувавши з нею фотосесію з русалкою. У рожевих костюмах. Плескалися плавниками в мальовничій річці.

Desirae Deal, фотограф, який відобразив чудовий дует, виконав приголомшливу роботу, зображуючи прекрасний час, який вони провели разом. Їх посмішки і невимушений мову тіла дійсно показують, як багато веселилися тато і дочка під час їх маленького плавання.

Після того, як Дезіре поділилася фотографіями на своїй сторінці в Фейсбуці, всього за пару днів вони отримали колосальні відгуки в 21 КБ і 132 КБ. Зрозуміло, що ніхто не може встояти перед людиною, якій ощасливити свою дочку – найважливіша річ у світі.

 ""

Дезіре – професійний фотограф в районі Ламар, штат Арканзас. У неї 4 чудових дитини, тому не дивно, що вона зробила цю фотосесію.

 ""

 ""

«Я почала свою подорож з фотографії після того, як мій перший син помер в 3 місяці. На жаль, у мене залишилося дуже мало його зображень. В результаті я стала одержима фотографуванням моїх 3 дітей. Я вивчала графічний дизайн в арканзаська технічному університеті та використовувала ці знання для розвитку моїх навичок редагування », – написала Дезіре на своєму сайті.

 ""

Вона спеціалізується на творчих дитячих портретах і художньої фотографії. «Мій стиль веселий і яскравий, але справжня магія в спогадах. Я прагну захопити більше, ніж просто зображення. Моя мета – надати досвід і пам’ять, які прослужать вашій родині все життя ».

 ""

У нас були історії про русалок протягом століть, і на даний момент важко навіть уявити собі ще одну успішну спробу перезавантажити класику. Проте, я впевнена, що навіть Ганс Християн Андерсен і Disney були б вдячні цій новому батькові-русалці в цьому жанрі.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?