8 Фото кішок, які оволоділи мистецтвом сну на деревах

Author name 20 Липня 2020 в 09:07

Поділитися статтею

Немає нічого кращого ніж так спати!
Немає нічого кращого ніж так спати!

Проголошені відомими чемпіонами по тому, як сховатися, щоб їх не помітили, їх побачили сплячими на деревах.

Те, як сплять кішки, саме по собі явище. Ні, їх шлях не є надзвичайним або чимось ще – це буквально будь-який спосіб.

 ""

 ""

Проголошені відомими чемпіонами по тому, як сховатися, щоб їх не помітили, їх побачили сплячими на деревах. Кішки можуть спати в найдивніших місцях тут, тут і тут, і це повинно бути досить ясно.

 ""

 ""

 ""

На цей раз, однак, ми покриваємо кішок, які ширяють на деревах не тому, що вони полюють на птахів, дивляться на зірки або розмірковують про світ нижче. Це скоріше тому, що вони роблять свою улюблену справу. Згорнувшись в найхимерніших місцях, ці кішки були помічені, лежачи на виноградниках, сосні, вишні, вільхи та багатьох інших місцях. Ми могли б назвати цей список ботанічним зборами з котячим ухилом, але неможливо ігнорувати, наскільки смішним стає все це. Ви можете подивитися підбірку цих дивовижних фотографій самі. Невідомо, кішкам зручно  таким чином спати. Однак ми приходимо до висновку, що якби їм було не комфортно таким чином спати – вони це б не робили і знайшли б собі більш затишне місце. Так наприклад, всім відомо, що кішки дуже люблять спати з господарями на ліжку. Іноді навіть на самих господарях, у них на грудях, голові або на ногах.

 ""

Більшість Пухнастик, які можуть самостійно гуляти на вулиці, повертаються додому спати в комфортні умови. На цих, же фотографіях ми бачимо як кішки прекрасно себе почувають на деревах і виноградниках. Подивіться самі і переконайтеся. І у вас відразу підніметься настрій.

 ""

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею