(16 Фото) Південноафриканський художник малює неймовірні графіті, які взаємодіють з навколишнім середовищем

Author name 27 Липня 2020 в 13:07

Поділитися статтею

Фалько і його графіті
Фалько і його графіті

Фрески, надихаючі художника, часто нагадують місцеву дику природу, яка також спритно взаємодіє з різними елементами будівель.

Міський художник Falko One приносить життя і колорит на вулиці міст Південної Африки. Після тридцяти двох років роботи художником графіті Фалько зіграв значну роль в розвитку графіті-сцени в Південній Африці, залишивши свої сліди на самотніх стінах. Фрески, які надихають художника, часто нагадують місцеву дику природу, яка також спритно взаємодіє з різними елементами будівель, такими як вікна, труби або кондиціонери.

 ""

 ""

 ""

У 2010 році Фалько почав проект під назвою «Одного разу в місті», де він намалював свій шлях через Південну Африку, перетворивши бідні райони в галереї під відкритим небом, які приваблюють туристів. Яскраві слони всіх форм є його найбільш поширеними і впізнаваними творами мистецтва.

 ""

 ""

 ""

«Кар’єра» Falko One сходить до далекого минулого, і він пояснив своє минуле. «Я почав займатися мистецтвом графіті в 1988 році завдяки участі в хіп-хопі (дуже, дуже ранньому етапі нашого розвитку) тут, в Кейптауні, Південна Африка. Це все, що я роблю донині. Зокрема, слонів я почав робити в 2014 році. Я був в Дакарі, Сенегал, коли зробив перший ».

 ""

 ""

 ""

Художник пояснив мотиви слонів і чому він почав малювати їх. «Коротше кажучи, жителі села були незадоволені тим, що я малював курчат (бо це те, що я малював деякий час назад). Курчата викликали чимало проблем. В той момент, і не бажаючи витрачати поїздку, я ризикнув і намалював те, що, на мою думку, було б «нейтральним». І, отже, насіння було посаджено. Тепер моя робота перетворилася в використання повітряних мінусів, вікон і дерев. По суті, я намагаюся включити свої роботи в суспільство. – нав’язливо, – сказав художник.

 ""

 ""

 ""

Фалько підходить для ненав’язливих методів малювання, щоб графіті не стикалося з навколишнім середовищем або місцевими жителями. Іноді графіті може виглядати чудово само по собі, але воно не реагує на навколишнє середовище. Робота Фалько зміщує це поняття і співіснує з фоном.

 ""

 ""

 ""

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею