У Росії заарештували квартиру і рахунки Навального, поки той був у комі

Прес-секретар отруєного блогера Олексія Навального Кіра Ярмиш заявила, що через тиждень після підозрілого отруєння її начальника, його квартиру і рахунки в Росії заарештували.

Команда Навального пов’язує це виключно з політичними переслідуваннями, які стали розвиватися в період перед виборами. Також під арешт потрапила команда опозиціонера і громадського діяча – були безпідставно заблоковані рахунки YouTube-координатора Любові Соболь і рахунки «Фонду боротьби з корупцією», засновником якого є сам Олексій.

Офіційна причина арешту – “кухар Путіна ” подав позов до суду

Олексій Навальний після отруєння

Як повідомляє Кіра Ярмиш, компанія «Московський школяр» подала позов проти Навального. Його зміст не розголошується. Відомо, що ця фірма належить соратнику чинного президента РФ Євгену Пригожину, відомому як «кухар Путіна».

Нагадаємо, в кінці серпня Навального отруїли невідомою отрутою. Лікарі берлінської клініки Шаріте встановили – це був рідкісний отрута Новачок. Зараз Олексій вже вийшов з коми, прийшов в себе і поступово реабілітується.

Олексій Навальний

Кіра Ярмиш стверджує – це було політично мотивоване замах.

Більше про історію Навального дізнаєтеся в відео на нашому Ютуб-каналі “Одна хвилина “.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.