Батьків засуджують в неправильному поводженні з шестимісячним сином через катання на водних лижах

Author name 13 Жовтня 2020 в 18:10

Поділитися статтею

Побив світовий рекорд
Побив світовий рекорд

У свої шість місяців і чотири дні Річ Кейсі Хамферіс побив світовий рекорд.

Щасливий Кейсі Хамферіс сяє посмішкою від вуха до вуха, подорожуючи по кристальними водами озера Пауелл в штаті Юта, але не всім витівки рекордного малюка здалися такими милими.

Деякі можуть подивитися на цю дитину, яка катається на водних лижах, і подумати, що він неймовірний і чарівний.

Але не все так задоволені витівками чарівного малюка, що займаються водним спортом. Вони критикували його батьків, вважаючи, що вони ігнорують безпеку сина.

У свої шість місяців і чотири дні Річ Кейсі Хамферіс побив світовий рекорд.

У цьому місяці він став наймолодшим водним лижником.

Відео, розміщене в Instagram, говорить: «Я катався на водних лижах на свій 6-місячний день народження».

На зображенні видно чарівний малюк Річ у маленькому рятувальному жилеті, коли він м’яко ковзає по кристальними водами озера Пауелл, штат Юта, на дошці з поперечиною, чіпляючись за перекладину, в той час, як човен попереду тягне його за собою.

Багато коментаторів знайшли картинку чудової, але батьки Кейсі та Мінді Хамферіс були розкритиковані деякими за те, що вони вважали нездатністю приділяти пріоритетну увагу здоров’ю їхніх дітей.

Один написав: “Так, ви любите пригоди, але це просто негарно.”

«Так багато всього могло піти не так. Це мило не тільки через лайків ».

«Так небезпечно і нерозумно», – написав один чоловік.

Інший додав: «Він виглядає наляканим і невпевненим».

Але інші коментатори встали на захист сім’ї.

Один з них написав: «Ненависники не розуміють – їх діти, ймовірно, весь день грають у відеоігри».

Інший прокоментував: «Це не жорстоке поводження з дітьми. Люди повинні перестати постійно няньчитися зі своїми дітьми, цій дитині 6 місяців, і він живе своїм кращим життям ».

Батьки Бебі Річа створили обліковий запис в Instagram, щоб задокументувати його численні дикі пригоди – хоча малоймовірно, що він зможе згадати їх все, коли стане старше.

 ""

Поки що в соцмережі показано, як він катається на черепасі, зустрічається з кіньми, проводить День незалежності на човні і досліджує парки штатів Америки.

На фотографії, на якій вони були разом, його мама написала: «Ти моє визначення досконалості. Досліджуй Монтану з моїм маленьким кращим другом ».

Його батьки кажуть, що їхній син захоплюється спортом і є дуже дорослим для свого віку. Він тренувався, щоб зайнятися водними лижами, а Кейсі та Мінді допомагали йому тренуватися в холі.

Мінді та Кейсі розповіли 7 News: «Він зміг самостійно стояти в три місяці та незабаром після цього почав підійматися на меблі».

 ""

«Ми дуже багато працюємо над його поставою, коли він повзає і стоїть, щоб ішов здоровим, ґрунтуючись на рекомендаціях свого педіатра».

Вони додали, що Річа дуже добре підготують і подбають про запобіжні заходи, і вони «ніколи не зашкодять йому».

Світовий рекорд для наймолодшої водної лижниці був встановлений малятком з Флориди Зайлой Сент-Онджей, яка утримувала його з 2016 року, коли їй було всього 6 місяців і 27 днів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею