Як коронавірус впливає на курців – ви про це повинні знати

Author name 18 Березня 2020 в 10:03

Поділитися статтею

Ви сильно ризикуєте
Ви сильно ризикуєте

Люди з супутніми захворюваннями найбільш схильні до ризику зараження коронавірусом, але як впливає інфекція на курців?

Люди з супутніми захворюваннями найбільш схильні до ризику зараження коронавірусом, але як впливає інфекція на курців?

Кількість людей заражених коронавірусом наближається до 200 000 випадків по всій земній кулі, однак, все ще залишається багато питань без відповіді, коли мова заходить про смертельний вірус такі питання, як «якщо хто то заражений вірусом, стають вони імунними до нього? » і “чи є лікування і що саме відбувається з організмом, коли хто то заражений?

Новий коронавірус це респіраторне захворювання, яке вражає легені і інші частини дихальної системи.

Для курців, у яких вже є слабкі легені, що це означає для них?

Коронавірус тепер у всіх на вустах. Вірус викликав смерть серед людей похилого віку.

Провідні фахівці в галузі охорони здоров’я стверджують, що такі захворювання, як захворювання легень, серцево судинні захворювання, рак, діабет або історія пересадки, найбільш ймовірно, будуть відчувати серйозні симптоми COVID 19, такі як задишка і лихоманка.

В даний час вчені розглядають, чи можуть більш тонкі чинники посилити захворювання або збільшити початкові шанси на інфекцію, включаючи курців і людей, що живуть в умовах сильного забруднення повітря.

Оскільки вірус вражає дихальну систему, експерти відзначають, що пошкодження легенів від забруднюючих речовин може збільшити ризик інфекцій дихальних шляхів від вірусів, таких як новий коронавірус.

Про це минулого тижня було оголошено на прес конференції з мером Нью Йорка Біллом де Блазі про спалах коронавируса, коли куріння або вейпінг роблять людей «більш уразливими» до важких захворювань, зараженим Covid 19, повідомляє Reuters.

Погане повітря може також викликати запалення легенів, яке може погіршити симптоми Covid 19.

Аарон Бернштейн, тимчасовий директор Центру здоров’я клімату і глобального навколишнього середовища при Школі громадської охорони здоров’я імені Гарварду Т. Х. Чана, сказав: «З огляду на те, що ми знаємо зараз, досить імовірно, що люди, які піддаються більшого забруднення повітря і які курять будуть відчувати себе гірше. ».

Білл де Блазіо додав на прес конференції: “Якщо ви курите – це робить вас більш уразливими.”

«Якщо ви курите, це хороший час, щоб позбутися від цієї звички».

Центр досліджень і освіти в області боротьби проти тютюну заявляє на своєму веб сайті: «Коли чиї то легкі схильні до грипу та інших інфекцій, несприятливі наслідки куріння або вейпінга набагато серйозніше, ніж серед людей, які не курять і не вейпіруют.

Куріння пов’язано з посиленням розвитку гострого респіраторного дистрес синдрому у людей з такими факторами ризику, як важка інфекція, що не легеневий сепсис або тупа травма.

Недавнє узагальнення даних про легеневій впливі сигарет повідомило про безліч способів, якими сигарети послаблюють здатність легких боротися з інфекціями.

З загрозою смертельного вірусу, відмова від куріння сигарет і вейпінга повинен бути в центрі уваги багатьох людей.

Відмова від куріння дозволяє вам дихати легше. Людям легше дихати і вони менше кашляють, коли вони кидають курити, тому що їх ємність легенів поліпшується на 10 відсотків протягом дев’яти місяців.

Відмовившись від куріння, ви також захистите здоров’я своїх друзів і родичів, які не курять.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Риба з «людським обличчям» помічена в озері – і це дійсно відлякує людей

Нагадаємо, Барбертонська ромашка: У кого є ця квітка – признавайтесь?

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина .

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею