Tactooncat проілюстрував 7 найкумедніших інтернет-відомих картинок кішок

Author name 26 Жовтня 2020 в 17:10

Поділитися статтею

Дивовижні кішки
Дивовижні кішки

Кішки – досить емоційні істоти, а їх вираження неоціненні.

Меми з кішками – класика в Інтернеті. Вони завжди перемагали в Інтернеті, і вони всюди – ймовірно, тому, що кішки – досить емоційні істоти, а їх вираження неоціненні, що є хорошим шаблоном для мема.

Цей індонезійський художник, відомий як Tactooncat в Instagram, знайшов можливість ілюструвати вірусні меми кішок в дивовижних і веселих малюнках. Ви можете знайти всі класичні меми з кішками на її сторінці, і вид їх намальованих дає їм абсолютно нову перспективу і життя.

 ""

Меми з кошенятами дуже різноманітні: є кішки з птахами на головах, деякі з них вирішили «охолодитися» в холодильнику, а деякі навіть захистять свої кавуни за всяку ціну. Ви можете створити повну історію з одного мема, якщо хочете – не дивно, що в Інтернеті їх повно.

 "" ""

Tactooncat створює малюнки кішок майже щодня і має понад 115 тисяч передплатників в Instagram з майже 350 фотографіями кішок. Художник опублікував свій перший малюнок в жовтні 2019 року, так що це був рік дивовижних, веселих і чарівних ілюстрацій кішок.

 ""

 

Художній стиль Tactooncat дуже простий, але, як і меми, дуже виразний. Ви можете побачити емоції кішок на кожній ілюстрації. Біль, щастя, страждання. Це все є.

 "" ""

Є багато статей про кішок. Наприклад, ці веселі пости про кішок, які вам дійсно потрібно побачити.

 "" ""

Також є пост, дуже схожий на цей, де художниця Амелія Різкі використовує акварелі, щоб намалювати знамениті меми про кішок.

 "" "" ""

Що ви думаєте про ці малюнках? Який з них твій улюблений? Розкажіть в коментарях, який мем з котом ви хотіли б бачити намальованим. Не забудьте висловити любов артисту в постах.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею