У Володимира Зеленського коронавірус: в якому стані президент України зараз — всі подробиці

Author name 9 Листопада 2020 в 17:11

Поділитися статтею

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

В Офісі Президента повідомили, що у Володимира Зеленського коронавірус. Сьогодні головнокомандувач України отримав позитивний ПЛР-тест на COVID-19.

Ще влітку коронавірусною інфекцією перехворіла перша леді Олена Зеленська і син пари Кирило. Спочатку перша леді перебувала на амбулаторному лікуванні, а згодом її довелося госпіталізувати, оскільки у неї виявили двосторонню пневмонію середнього ступеня тяжкості.

Тоді Володимир Олександрович перебував на самоізоляції і йому пощастило не підхопити хворобу від дружини, проте повністю уникнути вірусу йому все ж не вдалося.

Елена и Владимир Зеленские
Олена і Володимир Зеленські

Зараз політик ізольований від решти членів сім’ї, на самопочуття не скаржиться, тому він продовжить виконувати свої обов’язки, правда в дистанційному режимі.

Всі наближені співробітники і не тільки теж здають аналізи на коронавірус, щоб в разі чого уникнути його подальшого поширення.

Владимир Зеленский в маске
Володимир Зеленський в масці

Примітно, що як і Олена, Володимир дотримувався всіх запобіжних заходів, проте це все одно не вберегло від зараження. З симптомів, які доставляють президенту незручність, він зазначив лише підвищену до 37,5° температуру. Про це Зеленський сам розповів в своєму профілі в Facebook.

Важливо розуміти, що інфекція в кожному індивідуальному випадку протікає по-різному, а значить не можна ігнорувати карантинний режим, введений практично в усьому світі.

Обов’язково носіть маски в громадських місцях, дотримуйтесь соціальної дистанції, користуйтеся антисептиками. З першими ж респіраторними симптомами обов’язково самоізолюйтеся і зателефонуйте лікареві.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею