Укрзалізниця почне продаж залізничних квитків в Viber і Telegram

Author name 12 Січня 2021 в 10:01

Поділитися статтею

Нововведення на жд дорозі
Нововведення на жд дорозі

Очікується, що це нововведення буде прогресивніше ніж в месенджерах Telegram, Viber і Facebook Messenger у вигляді чат-бота при роботі українського сервісу RailwayBot.

“Укрзалізниця” почне запускати чат-боти, щоб продавати залізничні квитки в Viber і Telegram. Про це повідомив монополіст залізничних перевезень.

Як констатує “Укрзалізниця” розробляє програму, при якій це стане можливо і стане можливим користувачам зазначених додатків купувати залізничні квитки не виходячи з дому.
Це буде зроблено спільно з платіжною системою Visa та техпартнером – фірмою Middleware Inc. (Сполучені Штати Америки), використовуючи технологію Corezoid Hyperautomation Engine.

Це нововведення стане східцем наверх. Тепер залізничні квитки стане простіше і зручніше купувати, перебуваючи в будь-якому місці. Очікується, що це нововведення буде прогресивніше ніж в месенджерах Telegram, Viber і Facebook Messenger у вигляді чат-бота при роботі українського сервісу пошуку квитків RailwayBot.

 "" Сьогодні – 12.01.2021 року відбудеться пресконференція, на якій будуть висвітлені всі подробиці запуску вищевказаного сервісу. Цю пресконференція, яка буде проходити в офісі компанії “Укрзалізниця” проводитимуть представники даної організації.

Там же можна дізнатися все цікавлять нюанси щодо впровадження цієї системи продажу залізничних квитків через Viber і Telegram.

Очікується, що впровадження цієї системи продажу залізничних квитків поліпшить можливості та зручність їх продажу. Через час можна буде порівняти якість і плюси даної системи.

Зараз багато товарів і послуги продаються через інтернет додатки та це стало нормою сучасного життя. “Укрзалізниця” йде в ногу з часом.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею