Підвищення пенсій в Україні: як і коли буде перерахунок грошей

Як розповіла народний депутат - індексація пенсій строго обов'язкове щороку. Тепер пенсіонери України знатимуть, 1 березня буде проходити індексація пенсій.

У 2021 році держава планує підвищити пенсії декількома етапами. Протягом найближчого часу українським пенсіонерам проіндексують пенсійні виплати. Також окремим категоріям громадян буде можливість отримувати доплату.

Про це розповіла Євгенія Кравчук, яка є народним депутатом. У березні 2021 року буде проіндексовані пенсії.

Як розповіла народний депутат – індексація пенсій строго обов’язкове щороку. Однак тепер пенсіонери України знатимуть, 1 березня кожного року буде проходити індексація пенсій.

 "" У 2021 році очікується відсоток індексації до 11%.
Необхідно прибрати несправедливість стосовно тих людей, яким дуже давно не підіймали пенсії. Це стосується пенсіонерів, які отримують мінімальну пенсію. Пенсія в сумі 2200 гривень, не є на жаль мінімальної. Літні пенсіонери, яким за 80, отримують ще менше пенсію. Про це також розповіла Євгенія Кравчук.

Поетом Верховна Рада, щоб підтримати літніх пенсіонерів, ввела додаткові виплати до пенсії.
Ще починаючи з минулого року кожен пенсіонер України, якому за 80, отримує доплату до пенсії в розмірі 500 грн.

З 1 липня 2021 року пенсіонерам, яким 75-80 років будуть доплачувати до пенсії – 400 грн. Також був проголосований законопроєкт, в якому обмовляється, що якщо пенсіонер самотній і проживає сам, то йому будуть доплачувати 800 гривень, – пояснює Євгенія Кравчук.

Схожі статті

Торт “Пташине молоко”: рецепт досконалого десерту родом із далекого дитинства — той самий смак та аромат

У кулінарії існують страви, які не лише смакують, але й переносять нас у далеке минуле, до найтепліших спогадів дитинства не лише про їжу, а, головним чином, про тих, хто годував нас цією смакотою.

Цей сніданок раз на тиждень готую обов’язково: тортилья з консервованою рибою + салат з грибами — на додачу

Девіз цього сніданку: "Максимально швидко, максимально смачно!" Пропонуємо вам дуже смачний рецепт зі звичайних продуктів для того, щоб зарядити свій організм енергією зранку й на весь день.

300 г м’ясного фаршу + лаваш: апетитні рулетики на сніданок, обід чи вечерю. Готую лише так, бо дуже смачно

Смачні рулетики з лаваша та м'яса дуже просто приготувати вдома. А для начинки можна взяти не лише м'ясний фарш, але й будь-які улюблені продукти.