Травневі свята 2021: скільки буде в Україні днів відпочинку в останній місяць весни

Author name 9 Квітня 2021 в 12:04

Поділитися статтею

Відпочинок на природі
Відпочинок на природі

Тому заздалегідь плануйте свій відпочинок, поїздки до родичів і виходячи з озвучених вихідних днів, замовляйте квитки.

Багато людей в Україні ставлять собі питання: “Скільки днів українці відпочиватимуть на травневі свята?” Адже потрібно планувати свій відпочинок і поїздки на вихідні дні.

Деяким потрібно провідати своїх батьків, іншим встигнути відпочити на рідній природі або, в залежності від грошових коштів, з’їздити на курорт і купуватися в теплому морі та погрітися під тропічним сонцем.

Більшість людей частина вихідних використовують для весняних робіт в саду або городі та звичайно при цьому не забудуть і про шашлики.

 "В "
Відпочинок на природі

У зв’язку з держсвятами в нашій країні двічі будуть тривалі вихідні дні в травні 2021 року. За традицією в травні завжди є святкові дати. Таким чином 1 травня відзначають День праці.
Кабмін своєю постановою раніше зробив 1 травня офіційним днем відпочинку. У 2021 році вказаний свято випадає на суботу. Зв’язку з чим третього травня – теж вихідний день.

А2 травня всі ми відзначаємо Великдень, яка є вихідним днем. Великдень святкують у неділю. Таким чином у 2021 році з’являється ще вихідний – 4 травня. Тому жителі України будуть відпочивати з 1 по 4 травня.

А потім настане 9 травня – це День Перемоги. І тут святковий день збігся з вихідним і тому наступний за ним день вважається неробочим. Тому 10 травня в нашій країні – вихідний.
І виходить, що українці будуть відпочивати 3 дні поспіль: з 8 по 10 травня включно. На підставі зазначених вихідних днів в травні 2021 року і потрібно будувати свій відпочинок.

Тому заздалегідь плануйте свій відпочинок, поїздки до родичів і виходячи з озвучених вихідних днів, замовляйте квитки.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею