Як зробити мармурові крашанки: такого ви не знали і точно не робили (Відео)

Author name 21 Квітня 2021 в 14:04

Поділитися статтею

Мармурові яйця
Мармурові яйця

Можна наблизитися до художньої унікальною розмальовкою яєць простим способом, який показаний на відео внизу.

Скоро Великдень і всі з нетерпінням чекають цього світлого свята. Родзинкою свята, звичайно є фарбовані крашанки. Квітів і різних способів фарбування існує безліч. Одні фарбують яйця тільки природними барвниками, в основному цибулевим лушпинням, інші вважають за краще не морочитися і купують барвники в магазині. Всі способи прийнятні.

Найголовніше все звичайно хочуть здивувати один одного незвичайним забарвленням. Господині намагаються застосувати ті методи фарбування яєць, які вже випробувані та не підведуть. Але ці способи вже нікого не можуть здивувати.

Але ж хочеться порадувати своїх домашніх новим розфарбуванням яєць. Є кілька основних способів. Крім стандартного способу фарбуванням в один колір, яйця ще розфарбовують пензликом. Це художня робота, яка трудомістка і таким чином, яєць забагато не розфарбувати. Це тільки як ексклюзивний варіант розмальовки.

Мра
Мармурові яйця

Але можна наблизитися до художньої унікальної розмальовки простим способом який показаний на відео внизу. Для цього буде потрібно знову, ж цибулиння, листок звичайного паперу, старі або непотрібні жіночі колготки та трохи часу.

Після того як ви пофарбувати яйця таким способом, то у вас на Великдень будуть ексклюзивні мармурові яйця, яких в інших точно не буде. У них незвичайний і красивий вид. І відразу всі ваші сусіди будуть просити показати, як ви змогли добитися такої краси.

Уважно вивчіть представлене нижче відео та обов’язково зробіть на Великдень такі яйця.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею