Чорнобиль до аварії і після: топ 7 фото, які доводять – природа перемогла

Author name 26 Квітня 2021 в 11:04

Поділитися статтею

м Прип'ять після аварії
м Прип’ять після аварії

Цей природний заповідник дає можливість вивчати вченим як існує тваринний світ після Чорнобильської катастрофи.

26 квітня 2021 року річниця трагедії на Чорнобильській атомній станції.

Атомна енергетика ще не бачила таких катастроф. Згідно зі статистичними даними вибух і його наслідку забрав життя 4-10 тисяч осіб.

г
м. Прип’ять до аварії

З усього Радянського Союзу брали участь до 800 тисяч людей. Велика доза радіації призвела до онкологічних захворювань у значної кількості людей.

"
“Рудий” ліс 

Після того як сталася ця катастрофа практично всі люди були відселені та зараз в 30 кілометровій зоні з’явився унікальний заповідник.

П
Після аварії

Річ у тому, що раніше звірі бачили людей і намагалися з ними не перетинатися. До того ж мисливці зробили їх обережними та полохливими.

П
Після аварії

Минув час – народилися нові покоління тварин, які не бачили людей, вони не знають небезпеки, яка виходила від них. Звірі розвиваються в природному середовищі існування без людини.

В
Вовки

Звичайно радіаційний фон був дуже великий і серед вчених побутували думку, що деякі види можуть зникнути або мутувати. Прогнозу не зовсім підтвердилися. Природа перемогла радіацію. Природний баланс відновлюється. І найцікавіше, що ті тварини, які люди з різних причин не змогла забрати з собою коли переселялися, також пристосувалися до навколишнього середовища. Радіація їх не знищила.

Про
Ослики

Так з’явилися здичавілі собаки, які організувалися в зграї та прекрасно себе почувають. Корови та ослики здичавіли, але вижили та живуть як зубри в Біловезькій пущі, або бізони в прерії. Так нещодавно відео камери зафіксували дивні великі істоти, які пересувалися по лісі.

При детальному вивченні відео, було помічено – що це корови. Вони прекрасно себе почувають і поруч в центрі стада навіть перебувають телята, яких вони таким чином охороняють.

Шкода, що така велика площа “випала” з зони діяльності людини. Однак цей природний заповідник дає можливість вивчати вченим як існує тваринний світ після Чорнобильської катастрофи.

Життя продовжується!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею