Ціна на електроенергію в червні 2021 року для українців

Author name 26 Травня 2021 в 13:05

Поділитися статтею

Тарифи на електроенергію
Тарифи на електроенергію

ПСО продовжили на два місяці та тому тариф для населення залишиться по 1,68 грн за 1 кВт-год до 30 червня 2021 року.

Опалювальний сезон закінчився і всі жителі України, які змушені були обігріватися за допомогою електричної енергії зітхнули з полегшенням. Однак електроенергію все одно ми використовуємо на різні побутові прилади в домашніх умовах.

Жителів України цікавить яка ціна на них чекає на електроенергію в червні 2021 року. Їм потрібно планувати свій бюджет. Особливо пенсіонерам, у яких кожна копійка на рахунку.

В кінці 2020 року Кабінет міністрів України ввів спецобязанності (ПСО) на фірми для забезпечення суспільних інтересів на енергоринку.

Після чого вартість на електричну енергію для населення з 1.01.2021 року по 31.03.2021 року становила 1, 68 з ПДВ, незалежно від обсягу споживання. Пільгові 100 кВт, за які жителі України раніше платили за пільговим тарифом 0,9 грн за 1 кВт-год, були скасовані.

У квітні 2021 року уряд було продовжено фіксована ціна на електроенергію до 30 червня 2021 року.

Якби ПСО не продовжили, то ціна б формувалася на ринкових умовах. А це означає, що тариф міг би збільшитися практично у два рази та скла б 3,30 грн за 1 кВт-год.

Яка буде ціна на електрику?

Але ПСО продовжили на два місяці та тому тариф для населення залишиться по 1,68 грн за 1 кВт-год до 30 червня 2021 року.

Також, в залежності від часу доби, приватні споживачі електроенергії зможуть її оплачувати за різними тарифами: трьохзонним (нічний, напівпіковий, піковий) та двозонним (нічний та денний).

Щоб вищевказаним користуватися, потрібно встановити та поставити на облік многозонових лічильник по електроенергії та подати відповідну заяву.
Для них тарифи будуть такі:

тарифи

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею