Як будуть проіндексовані пенсії в 2021 році: кому пощастить?

Author name 26 Травня 2021 в 15:05

Поділитися статтею

Як підвищаться пенсії?
Як підвищаться пенсії?

Як сказав Денис Шмигаль, в Кабміні розуміють, щоб збільшити пенсії в 2-3 рази, необхідно повністю поміняти систему пенсійного забезпечення.

Багатьох пенсіонерів в Україні цікавить коли та на скільки буде державою підвищена пенсія. Це не проста цікавість, просто на сьогоднішню пенсію, без допомоги дітей – прожити складно. А у кого немає помічників, як їм бути? Сподіватися тільки на себе і державу. Ось чому пенсіонерів і цікавить коли буде наступна прибавка до пенсії. Кожен же планує свій місячний бюджет, з урахуванням комунальних послуг, харчування і ліків. Це не кажучи вже про те, що потрібно витрачати хоч якісь кошти на одяг і витратні речі по будинку.

На своїй сторінці в соцмережах Денис Шмигаль, який є прем’єр-міністром України, повідомив, що в країні середній розмір вже проіндексованої пенсії на одну людину дорівнює трохи понад 300 гривень.

Далі також у 2021 році пенсія буде індексуватися та охопить 400 – 600 тисяч пенсіонерів. Розрахунок буде робитися для кожного пенсіонера індивідуально. При нарахуванні, враховуватися будуть страховий стаж і заробітна плата.

Що буде з пенсією?

Денис Шмигаль повідомив коли будуть наступні етапи підвищення пенсій:

З 01.07.2021 року планується збільшити надбавки за стаж сверхнорматива, а також учасникам та інвалідам війни, людям які брали участь в ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції. Також плануються надбавки пенсій за особливі заслуги. І найголовніше – планується підвищити мінімальну пенсію.

Починаючи з жовтня 2021 року Кабінет міністрів збільшить пенсії до 400 гривень пенсіонерам, чий вік 75-80 років.

І у же з грудня 2021 року наступне підвищення мінімальної пенсії збільшать надбавки до виплат окремим категоріям пенсіонерів.

Як констатує прем’єр-міністр, це найважливіша частина соцполітики нашої держави. Як сказав Денис Шмигаль, в Кабміні розуміють, щоб збільшити пенсії у 2-3 рази, необхідно повністю поміняти систему пенсійного забезпечення.

Протягом 30 років в Україні не створена накопичувальна пенсійна система, це коли людина протягом усього свого трудового життя відкладає кошти на особистий пенсійний рахунок. Річ у тому, що така системи прийнята в більшості багатих держав.

Як сказав прем’єр-міністр, у нас також планується в цьому році запустити таку пенсійну систему.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею