Жителям України потрібно готуватися до зростання цін на проїзд в міському транспорті

Author name 2 Червня 2021 в 13:06

Поділитися статтею

Пасажири в громадському транспорті
Пасажири в громадському транспорті

Спершу озвучували цифру у 20 гривень за одну поїздку. Зараз цифра зменшилася і планується в 12 гривень за наземний транспорт і 15 гривень – за метро.

У деяких обласних центрах України, тепер буде потрібно платити за проїзд в міському транспорті більше, ніж в столиці.

Так, наприклад, в такому обласному центрі як Вінниця, вартість квитка в маршрутці коштуватиме 10 гривень. А це вже на 2 гривні більше ніж у столиці України.

У львівських автобусах і тролейбусах ціна проїзду буде така ж, як і у Вінниці. Були підвищені тарифи в Миколаєві. Полтавські перевізники обіцяють також підвищення цін за проїзд в громадському транспорті.

Як раніше констатували голови міських обласних центрів – муніципалітети будуть змушені підвищити вартість, якщо уряд України не погасити мільярдну заборгованість. Вона утворилася у зв’язку з перевезенням пільгової категорії пасажирів і тягнеться з 20216 року.

Пасажири в метро

Найбільша заборгованість перед столицею України – Києвом.
Віталій Кличко розповів, що ще раніше Київський Рада звертався з цього приводу до уряду.
У столиці України, також планують підвищити вартість за проїзд у міському транспорті.
Спершу озвучували цифру у 20 гривень за одну поїздку. Зараз цифра зменшилася і планується в 12 гривень за наземний транспорт і 15 гривень – за метро. Останній раз, коли було підвищення ціни – це був 2018 рік.

Але після тодішнього підвищення ціни за проїзд, громадський транспорт не став комфортніше. І умови праці водія, практично не змінилися і не покращилися. Тому київські водії резонно запитують як підвищення проїзду впливає на якість послуг, що надаються.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею