Нова схема шахраїв: як обманюють українців – всі подробиці

Author name 4 Червня 2021 в 12:06

Поділитися статтею

Прийшов лист
Прийшов лист

Департамент патрульної поліції такі листи не розсилає. Ви повинні знати, що в таких листах можуть бути прикріплені віруси.

Надходять в ЗМІ повідомлення, що багато людей почали обманювати в інтернеті за новою схемою. Вона пов’язана з надсиланням електронною поштою листів від різних державних організацій.

Аферисти весь час удосконалюють схеми для обману жителів України. Вони придумують як у людей виманити гроші. І багато людей ведуться на їх прийоми. Так нещодавно з’явилася ще одна схема як обдурити довірливих людей, в тому числі та приватних компаній.

Шахраї присилають електронною поштою листи, які нібито надіслані від державних установ. Одержувачам листів повідомлялося, що вони повинні надати особисті дані, бо на них заведено кримінальну справу.

Шахраї в інтернеті

У тих же листах вони повідомляють, що хто не повідомить свої дані, то на них накладуть штраф. Приходять такі листи нібито від Департаменту патрульної поліції. Однак Департамент патрульної поліції такі листи не розсилає. Ви повинні знати, що в таких листах можуть бути прикріплені віруси.

Тому експерт радить:

Мати на своєму комп’ютері антивірус і його постійно потрібно оновлювати.

Не потрібно завантажувати та не відкривайте прикріплені файли від невідомих вам користувачів.

Зверніть увагу на ім’я відправника електронного листа.
Будьте пильні коли вам приходять такі листи.

Раніше аферисти обдурювали людей які, користувалися популярним месенджером WhatsApp. І багато людей постраждали щодо грошей, плюс їх пристрій став заражено шкідливою програмою. Також на OLX, в оголошеннях потрібно бути обережним.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею