Мінсоцполітики буде допомагати малозабезпеченим і безробітним: всі подробиці

Author name 14 Червня 2021 в 10:06

Поділитися статтею

Де знайти роботу?
Де знайти роботу?

У Міністерстві соціальної політики підкреслюється, що ці гроші можна буде не віддавати назад державі.

Не секрет, що в нашій країні незаможні люди та безробітні знаходяться в складній фінансовій ситуації. Як розв’язувати цю проблему і забезпечити гідне життя для цих категорій людей в Україні? Як планувати свій сімейний бюджет? І як виживати таким людям?

Над цим працює Міністерство соціальної політики. Створена державна програма підтримки. Згідне ній Мінсоцполітики планується надати грошові кошти малозабезпеченим і безробітним жителям нашої країни. І найголовніше – в цій програмі передбачено, що отриману фінансову допомогу можна буде не віддавати. Але це за певних умов.
Ця держпрограма почне діяти з 2022 року.

Безробітний

Що цією програмою передбачено?

Люди, які вважаються малозабезпеченими, зможуть претендувати на отримання 100 000 гривень для того, щоб відкрити власну справу. Ці гроші можна буде витратити, щоб закупити обладнання, компоненти та матеріали для відкриття свого бізнесу. Це як стартовий капітал.

У Міністерстві соціальної політики підкреслюється, що ці гроші можна буде не віддавати назад державі. Але є одна умова. Підприємець (безробітний) повинен прийняти до себе на роботу як мінімум 2 людини з Центру зайнятості.

І навіть якщо він цього не зробить, то все одно всі отримані від держави гроші не потрібно буде повертати. Підприємцю потрібно буде повернути суму частково – коштом соціальних внесків і податків.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею