Як працюватимуть школи з 1 вересня і чи підуть діти на навчання? У Міносвіти дали чітку відповідь

Author name 16 Серпня 2021 в 18:08

Поділитися статтею

Як навчатимуться діти з 1 вересня?
Як навчатимуться діти з 1 вересня?

Уже через два тижні старт навчального року. З огляду на продовження адаптивної форми карантину у багатьох батьків постало питання – як же їх діти здобуватимуть освіту?

У Міністерстві освіти і науки України поспішили пояснити ситуацію.

Як стало відомо 1 вересня 2021 року всі учні підуть до школи і сядуть за парти. Навчальний процес буде проводиться з дотриманням всіх протиепідемічних норм, однак у режимі офлайн.

Про це в ефірі “Сніданку з 1 + 1 ” розповів міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Так, він пояснив, що якщо школа знаходиться в так званій зеленій карантинній зоні, то учні ходитимуть до школи. На уроках діти повинні будуть сидіти в масках. У МОН рекомендують, по можливості, розставити парти так, щоб за одним столом сидів один учень.

Але не виключається і вже звичний варіант навчання – онлайн. “Дистанційка ” буде там, де в лікарнях будуть фіксувати підвищений рівень хворих або ж спалаху.

Як навчатимуться діти з 1 вересня
Як навчатимуться діти з 1 вересня

“Дистанційний або змішаний формат можливий, якщо буде ” жовтий “, ” помаранчевий “або ” червоний “рівень. ” З міністром охорони здоров’я Віктором Ляшко ми припускали три сценарії початку навчального року. Коли буде тільки “зелений ” режим у всій країні, то це звичайне повноформатну навчання без змін в освітньому процесі “,

– розповів в прямому ефірі телеканалу 1 + 1 Міністр освіти України.

Нагадаємо, практично весь 2020-2021 навчальний рік школярі України навчалися дистанційно. Такий режим суттєво позначилася на їх успішності – засвоєння матеріалу погіршився, як і “відвідуваність ” онлайн-уроків. Адже в 2021 році не у всіх є комп’ютери та інтернет, особливо, у дітей в селах.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею