Перші заморозки в Україні: коли вони – прогноз синоптиків

Author name 3 Вересня 2021 в 11:09

Поділитися статтею

Дощова осінь
Дощова осінь

Синоптик каже, що в самому початку вересня нас природа ще буде радувати теплою погодою. Але після погода зміниться в гірший бік.

Настала осінь. Одних вона радує, інші не знають як підготуватися до холодного періоду і коли. Багатьох жителів нашої країни цікавить яка вона буде.

І з огляду на те, що зараз погода мінлива і рік на рік не доводиться, то всі хочуть знати коли будуть перші заморозки. Це не проста цікавість. Просто людям потрібно підготуватися до холодного періоду. Прибрати в саду і на городі, купити теплі речі та утеплити квартиру і будинок.
Коли ж чекати перших заморожуванням і снігу?

Леонід Горбань, який є народним синоптиком України, дає прогноз.
Він каже, що в самому початку вересня нас природа ще буде радувати теплою погодою. Але після погода зміниться в гірший бік.

перші заморозки

Очікується у 2021 році холодна і дощова осінь. Тому потрібно підготуватися до неї.
Як констатує Леонід Горбань, у вересні навіть ще буде спека. Але до кінця вересня настане холодна погода, яка перейде і на жовтень.

Народний синоптик прогнозує, що до середини жовтня можуть бути заморозки в Україні, а сніг може випасти вже в листопаді та навіть будуть морози. Так що у городників є ще час для того, щоб навести порядок у себе на ділянці або біля приватного будинку.

Виходячи з прогнозу народного синоптика, потрібно зробити висновки та ґрунтовно підготуватися до холодного періоду. Водіям обов’язково необхідно подумати про зміну шин на автомобілях з літніх на зимові. І це потрібно зробити своєчасно, щоб не опинитися на дорозі в заморозок в несприятливу екологічну ситуацію.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею