Очікується дефіцит картоплі в Україні: всі подробиці

Author name 3 Вересня 2021 в 16:09

Поділитися статтею

Картопля в супермаркеті
Картопля в супермаркеті

Як констатують експерти продуктового ринку, в цьому році очікується дефіцит картоплі. Фермери та просто жителі України скаржаться на поганий урожай.

Картоплю називають “другим” хлібом, і це вірно. Адже без нього важко проіснувати пересічній українській родині. Багато вирощують картоплю на своїх городах і на присадибних ділянках. Інші просто йдуть в супермаркет і купують.

Що буде в цьому році і які ціни очікуються на картоплю в магазинах і на ринках? Це питання цікавить жителів нашої країни.
Особливо малозабезпечених і пенсіонерів.

Як констатують експерти продуктового ринку, в цьому році очікується дефіцит картоплі. Фермери та просто жителі України скаржаться на поганий урожай. І найголовніше він виріс невеликий, не більше 3 сантиметром в діаметрі.

Картопля

Такий картопля раніше віддавали на корм худобі або робили з нього крохмаль. І хоча врожай поганий – ціна картоплі поки не підіймається. Всі чекають який урожай зберуть фермери в північних областях України – адже там вирощують пізні сорти картоплі. Потім буде ясно – вітчизняна картопля зможе закрити потреби жителів нашої країни або буде потрібно завозити картоплю з-за кордону.

Аналітики продовольчого ринку прогнозують, що скоро ціна картоплі може сильно підскочити, при тому, що якість погіршиться. На скільки підніметься ціна експерти не беруться зараз спрогнозувати, але те, що вона полізе вгору – це вони констатують.

Тому жителям нашої країни потрібно уважно стежити за тенденцією підвищення вартості картоплі в супермаркетах. А ті, хто вирощують власну картоплю, повинні подбати про його належному зберіганні.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею