Кому з пенсіонерів покладені виплати відразу 10 пенсій

Author name 14 Вересня 2021 в 12:09

Поділитися статтею

Хто отримає 10 виплат?
Хто отримає 10 виплат?

Люди працюють в педагогічній сфері і йдуть на пенсію за віком, зможуть отримати відразу десять виплат.

Жителі України, особливо пенсіонери або люди досягають пенсійного віку, завжди цікавляться змінами у виплаті та призначення пенсій.

Це зрозуміло, пенсії в Україні невеликі в основному і на них проблематично прожити звичайному, рядовому пенсіонеру. Звичайно є варіанти, коли їм допомагають діти, родичі, або навіть онуки.

Але це не завжди та тим пенсіонерам, у яких немає всього перерахованого вище, дуже важко. Адже левову частку з пенсії їм доводитися витрачати на комунальні послуги (якщо немає субсидії) і на харчові продукти.

Підвищення пенсій в Україні

Люди працюють в педагогічній сфері і йдуть на пенсію за віком, зможуть отримати відразу десять виплат.

Вчителі та інші працівники системи освіти в Україні, яким призначено пенсію за віком, коли вони досягли 60-65 років в залежності від тривалості набутого страхового стажу, можуть претендувати на отримання виплат в розмірі 10 пенсій.

Коли раніше такого працівника не призначалася пенсія іншого виду, тоді він зможе отримати грошову допомогу в розмірі десяти місячних пенсій. Але є умови:

Коли працівник у сфері освіти досяг пенсійного віку, він повинен ще працювати в державній або комунальних форм власності.
Повинен мати обов’язково страховий стаж – чоловікам – 35 років, жінкам 30.

Сума призначеної пенсії має визначатися з огляду на весь накопичений стаж. Також враховується заробітна плата, з якої сплачено страхові внески.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею