Пенсії у 2022 році в Україні почнуть виплачувати по-різному: очікуються зміни у виплаті пенсій – подробиці

Значна кількість людей в Україні та й у всьому світі стали інакше дивитися на пріоритети в житті після подій у нашій країні 24 лютого 2022 року

Багато людей в Україні вимушено змінили місце проживання. Значна частина сімей переїхала у безпечні місця на заході України або навіть виїхала за кордон. Це не від хорошого життя їм довелося кидати нажиті місця. Демократичні країни прийняли біженців та надали їм велику підтримку. У Західній Україні також багато приїхало переселенців, у тому числі й людей пенсійного віку.

І зараз пенсіонерам, яким приносили пенсію за місцем проживання або вони отримували пенсію безпосередньо у відділенні Ощадбанку, стало неможливо отримати пенсію. Тому пенсіонери ставлять собі питання, що в цьому випадку необхідно робити та що буде з їхньою неотриманою пенсією? Деякі пенсіонери хвилюються, що їхня пенсія може зникнути або загубитися в бюрократичній плутанині.

Переселенці

І тому, природно, пенсіонерам важко отримувати пенсію, коли вони отримували її не на банківську картку. Деяким пенсіонерам доставляли пенсії за місцем їхнього проживання. Зважаючи на те, що має місце тимчасова окупація росією території України, пенсіонерам, які отримують пенсії вдома – це стало неможливо зробити. Наразі в Україні пенсії виплачуватимуться деяким пенсіонерам по-новому. Це стосується переважно пенсіонерів, які перебувають на тимчасово окупованих російською федерацією території України.

Таким пенсіонерам пенсії зараховуватимуть на їхні рахунки після подання Укрпоштою за погодженням з військово-цивільними адміністраціями до Пенсійного фонду інформації про відсутність технічної можливості здійснювати виплату та доставлення пенсій на певних територіях. Тоді пенсію пенсіонер може отримати в Ощадбанку (будь-яке відділення), на території, підконтрольній Україні. Однак пенсіонери повинні мати при собі: паспорт та довідку з номером податкового коду, підписавши договір банківського рахунку. Коли пенсіонер з якоїсь причини не зміг чи не захотів зняти гроші в Ощабанку, то вони зберігаються. А після того, як Укрпошта матиме можливість доставлення за місцем проживання пенсіонера пенсій, то вона привезе пенсіонеру всю суму. Коли пенсіонер уже мешкає в іншому місці (переселився), то йому необхідно звернутися до Пенсійного фонду України, що він мешкає на новому місці. І тоді йому пенсія доставлятиметься Укрпоштою або на банк, який він вкаже. Для тих пенсіонерів, які отримують пенсію на банківську картку, нічого не змінилося.

Схожі статті

Як худнуть зірки: секрети стрункості Ксенії Мішиної, Тіни Кароль, Насті Каменських та інших красунь

Мабуть немає жінки, яка хоча б раз у житті не намагалася схуднути. Зірки – не виключення. Як тримають себе у формі Тіна Кароль, Ксенія Мішина, Настя Каменських та інші красуні?

Нікіта Добринін та Даша Квіткова з головою поринули в нові стосунки: “Не можу сказати, та по очах усе видно”

Даша Квіткова з Нікітою Добриніним знали одне одного майже 5 років. Це не вберегло пару від розлучення. Кожен пішов по життю окремо, започаткувавши нові стосунки.

Салат “Новинка” з сиром та морквою: спробуєте раз і більше не захочете “Крабовий”. Рецепт, який не набридає

Салат "Новинка" підійде як на святковий стіл, так і на кожен день. Він дуже простий у приготуванні, складається з простих інгредієнтів та при цьому неймовірно смачний.