Дизельне паливо та бензин в Україні: аналітики розповіли, що чекає на водіїв найближчим часом

Оцінки перспектив щодо подолання нестачі палива в Україні різняться. На думку голови консалтингового підприємства, бензин надійде у вільний продаж до кінця травня.

Інші прогнози не такі оптимістичні, про це повідомляють багато журналістів. У Дмитра Леушкіна, який започаткував компанію Prime Group, думка інша. Він вважає, що майже все літо 2022 року відчуватиметься дефіцит палива в Україні. У кращому випадку ситуація налагодиться до поточного серпня.

Експерти роз’яснюють: для того, щоб відправити бензовози за отриманням палива за межами України, необхідно оформити документи, а ця процедура триває від двох до трьох місяців. Тому й сформувалися такі невтішні прогнози щодо транспортування палива автомобільним транспортом.

Чи буде дефіцит палива?

У випадку, коли почнуть функціонувати порти, або вдасться транспортувати паливо залізницею (що зараз дуже проблематично, оскільки існує постійна загроза обстрілів), тоді ситуація зміниться на краще набагато швидше.

На даний час ціна одного літра бензину трохи більша за 31 гривню, дизпаливо дорожче – майже 36 гривень. Із застосуванням торгової націнки на автозаправних станціях купити бензин можна за 38 грн., дизельне паливо коштуватиме близько 42 грн. за 1 літр.

Необхідно відзначити, через що склалася така непроста ситуація із постачанням пального в Україні. Після вторгнення Росії в Україну відбуваються постійні обстріли по українській інфраструктурі з боку Росії, крім того, морські порти заблоковані.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.