(Відео) Коли пенсіонерам, що працюють, в Україні підвищать пенсії: чому пенсіонери так і не відчули збільшення виплат

Author name 13 Травня 2022 в 10:05

Поділитися статтею

Коли буде підвищення пенсії?
Коли буде підвищення пенсії?

Більшість людей сьогодні стурбовані питанням виживання, але тільки через підвищення продуктів, але також людям потрібно купувати ліки та товари першої необхідності

Пенсіонерів у нашій країні, особливо в цей непростий час, цікавлять, коли буде підвищення пенсій. Адже після подій, що сталися в Україні після 24 лютого 2022 року, вимушено підвищилися ціни у супермаркетах та на базарах. Це сильно вдарило по бюджету кожної сім’ї та, зокрема, по пенсіонерах. Звичайному пенсіонеру і раніше було важко зводити кінці з кінцями, а після 24.02.2022 їхнє становище погіршилося.

В Україні є люди пенсійного віку, які працюють у різних організаціях. Ці працюючи пенсіонери мали отримувати підвищену пенсію.

Експерт констатував, що підвищення пенсій працюючим пенсіонерам має відбуватися у квітні – на початку травня 2022 року. Але пенсіонери так і не дочекалися збільшення виплат. Пенсіонери, що працюють, повинні знати, що збільшення пенсій було за планом з квітня 2022 року. Проте податкова звітність про те, хто працюючий пенсіонер, хто сплатив Єдиний соціальний внесок, ще не готові. Тому, після того, як податкова звітність буде готова, то працюючи пенсіонери отримають збільшення відразу за всі місяці. Як прогнозують експерти – це станеться у липні 2022 року. Тому працюючи пенсіонери отримають надбавку одразу за 4 місяці. А далі вже отримуватимуть підвищену пенсію.

Це підвищення буває 1 раз на 2 роки. Тоді ж перераховують пенсії із зарплати. Працюючий пенсіонер перераховується пенсія відповідно до двох факторів: добавка стажу і враховується коефіцієнт заробітної плати.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею