Деякі українські біженці не зможуть отримати пенсію: що відповідає із цього приводу Пенсійний фонд України

Пенсіонери у цей непростий час, який зараз в Україні, хвилюються, що буде з їхніми пенсіями. Адже деяким пенсіонерам довелося покинути Україну

Після того як відбулися події в Україні 24 лютого 2022 року, весь світ побачив, що є російською федерацією. Більшість демократичних країн засудили політику Росії щодо України та ввели безпрецедентні санкції, які боляче вдарили по економіці Росії та росіянам.

Більшість жителів України змушена була залишити будинки та квартири та виїхати у безпечні місця на захід країни або навіть за кордон. При переїзді люди брали тільки найнеобхідніше документи. Потім ті пенсіонери, які потрапили за кордон, виявили, що у них закінчився термін дії пенсійної банківської картки. Звичайно повернутися швидко в Україну і поміняти прострочену картку на нову, не всі пенсіонери можуть. Люди мають різні причини, чому вони зараз не можуть цього зробити.

Пенсіонери

Тож вони ставлять природне запитання у тому, що можна зробити у разі? Деякі пенсіонери запитують також: “Чи можна перевести виплати з Пенсійного фонду на картку іншого банку?” При цьому вони вже мають інші карти інших українських банків.

На такі звернення наших пенсіонерів Пенсійний фонд України відповів, що, на жаль, цього зробити не можна. Проте всі українські пенсіонери, які перебувають тимчасово за кордоном, повинні знати, що їхня пенсія нікуди не пропаде. Вона накопичуватиметься на їхньому рахунку. А коли пенсіонер повернеться до України, то зможе переоформити банківську картку та отримати всю накопичену суму.

Схожі статті

Бабуся навчила готувати смачну, ароматну й дуже корисну кутю: цю страву готували наші пращури, а тепер і ми

Кутя за цим рецептом виходить густою й дуже ароматною. Робиться усе традиційно, як і багато років назад перед Різдвом. Тож треба поспішити, щоб встигнути підготуватися до свята.

Чоловік заявив, що не їв нічого смачнішого в житті. Картопляний пиріг з фаршем: запікаю все разом і швидко

Картопляний пиріг з фаршем – це варіант ідеальної вечері, або страва, яку можна взяти на пікнік. Пиріг виходить дуже смачним, ситним та має яскравий смак.

Ніжна закуска на Новий рік 2024 “Око дракона”. Не дочекалася свят, приготувала вже зараз: а гості почекають

Неймовірно апетитна, а головне – проста у приготуванні закуска, стане улюбленою не тільки для ваших гостей, але і для вас самих. Ви точно захочете готувати її навіть після Нового року.