Щомісяця ще більше мешканців України зможуть отримувати 2500 гривень: кому виплатять гроші – всі подробиці

Після подій, що відбулися в Україні 24 лютого 2022 року, весь світ побачив, що являє собою сучасна росія. Ілюзії вже немає

Демократичні країни запровадили безпрецедентні санкції проти економіки російської федерації, які також торкнулися і безпосередньо російських громадян. Багатьом українцям після 24.02.2022 року довелося залишити свої будинки та виїхати у безпечні місця на захід до України, а також за кордон. Більшість цих людей поїхали похапцем і брали з собою тільки документи та ручну поклажу. Тому через час вони опинилися у скрутному фінансовому становищі.

Як отримати допомогу?

Проте, є можливість отримати українцям міжнародну грошову допомогу. Наразі вже розширено списки тих, хто може отримати 2200-2500 гривень щомісяця. Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмігаль. Щоб отримати гроші, необхідно подати заявку на сайті “Допомога”, а найближчим часом це можна буде зробити та в додатку “Дія”. Раніше на ці гроші могли претендувати внутрішньопереміщені особи серед найуразливіших соціальних категорій.

Зараз ці гроші можуть отримати та наші люди з деокупованих територій, з населених пунктів, що перебувають у зоні активних бойових дій, а також громадяни на тимчасово окупованій території.

Для інформації Марина Лазебна, яка є міністром соцполітики України, констатувала, що майже 1 000 000 українців у червні 2022 року зможуть отримати одноразову грошову допомогу для учасників Другої світової війни. Оскільки у зв’язку із подіями, що відбулися в Україні після 24 лютого 2022 року, ця допомога не виплачена до 9 травня.

Схожі статті

Реперка alyona alyona весь час балансує, то скидаючи 20 кг, то набираючи знову: “Постійна боротьба протиріч”

Складається враження, що alyona alyona не переймається зайвою вагою і без комплексів вигулює купальники. Насправді ж в середині зірки відбуваються цілі баталії з приводу схуднення.

Чоловік Осадчої Горбунов розповів, як йому дається робота телеведучого: цілими днями репетиції та прогони

Юрій Горбунов поділився підготовкою до зйомок. Телеведучий розповів про важливість вивчення сценарію та обговорення деталей з режисером і костюмером та як виглядає життя за кулісами телеекрану.

Оля Полякова назвала діагноз доньки Маші, через який її госпіталізували в Африці: “Вживала цілий рік”

18-річну доньку Олі Полякової Машу госпіталізували прямо під час відпочинку в Занзібарі. Співачка розповіла, що трапилося з Машею і заявила, що в Африці цим ніхто не хворіє.