Чергова шахрайська схема, щоб вкрасти ваші ПриватБанківські фінансові дані: будьте уважні

Система безпеки українського Приватбанку попереджає своїх клієнтів про шахрайство, яке може статися. Уважно прочитайте інформацію нижче

Під прикриттям фінансових виплат від держави шахраї намагаються дізнатися дані клієнтів особистого та фінансового характеру.
Пресслужба банку має інформацію про те, що 23 травня авантюристи поширили у соціальних мережах неправдиве повідомлення – фейк. У ньому йдеться про те, що потрібна термінова перевірка банківських карток для того, щоб на них можна було перерахувати державну допомогу.
Для тих, хто отримав повідомлення, пропонується активувати запропоноване посилання, це сайт, де можуть вкрасти ваші фінансові дані.

Відділення ПриватБанку

Служба безпеки Приватбанку нагадує, що всі дані щодо державних виплат розміщені на офіційних каналах. При отриманні подібних повідомлень не можна переходити за запропонованим посиланням, це небезпечно.
Керівництво Приватбанку офіційно звернулося до правоохоронних органів із заявою про припинення функціонування цього ресурсу, ліквідацію подібних до нього.

Інформація про методи роботи фішингових повідомлень.
Клієнту банку надсилається повідомлення про необхідність переходу на певний сайт, де слід внести дані про свою особистість та банківську картку. Таким чином, людина стає жертвою шахраїв, передавши конфіденційну інформацію нечистим на руку ділкам.
Щоб відрізнити фальшивий сайт від справжнього, потрібно уважно дивитися на деталі. Це адреса, яку потрібно ввести в рядок пошуку, зовнішній дизайн та ін.
Іноді підробку можна запідозрити за єдиною неправильною літерою.

Схожі статті

Як худнуть зірки: секрети стрункості Ксенії Мішиної, Тіни Кароль, Насті Каменських та інших красунь

Мабуть немає жінки, яка хоча б раз у житті не намагалася схуднути. Зірки – не виключення. Як тримають себе у формі Тіна Кароль, Ксенія Мішина, Настя Каменських та інші красуні?

Нікіта Добринін та Даша Квіткова з головою поринули в нові стосунки: “Не можу сказати, та по очах усе видно”

Даша Квіткова з Нікітою Добриніним знали одне одного майже 5 років. Це не вберегло пару від розлучення. Кожен пішов по життю окремо, започаткувавши нові стосунки.

Салат “Новинка” з сиром та морквою: спробуєте раз і більше не захочете “Крабовий”. Рецепт, який не набридає

Салат "Новинка" підійде як на святковий стіл, так і на кожен день. Він дуже простий у приготуванні, складається з простих інгредієнтів та при цьому неймовірно смачний.