На початку осені буде свіжо: яка буде погода в Україні у вересні 2022 року – детальний прогноз синоптиків

Календарна осінь офіційно розпочалася і кожному українцю цікаво дізнатися – чого чекати від майбутнього сезону. Синоптики поділилися докладним прогнозом погоди на осінь 2022 року

Літо 2022 року офіційно позаду – спекотні серпневі дні пройшли, а на заміну їм повільно та непомітно підкралася осінь. І, якщо ви вже побігли діставати з далеких полиць шаф зимовий одяг і підбираєте в магазинах нову пару теплого взуття, варто зупинитися. Синоптики спрогнозували теплу та м’яку осінь, яка плавно та без різких стрибків перейде в зиму.

І хоч початок вересня принесе в Україну невеликі похолодання, синоптики обіцяють швидке потепління. За прогнозами фахівців, середні показники термометра у вересні будуть близькими до літніх цифр.

На початку вересня кліматологи очікують зниження температури на показники від 6 до 8 градусів, але на довго прохолода не затримається.

Кліматолог Ігор Кібальчич поділився, що погодні процеси здебільшого вже з початку вересня перебудовуватимуться на осінній тип. Українцям доведеться потерпіти осінню прохолоду, але, за оцінками кліматолога, вже до кінця 10-х вересня теплота повернеться. Таким чином, розповідає Кібальчич, метеорологічну осінь у першому місяці сезону не очікують – атмосферна температура залишиться у комфортному літньому діапазоні.

Фахівці поділилися детальним прогнозом погоди.
Фахівці поділилися детальним прогнозом погоди.

Синоптик не забув поділитися й інформацією про очікувані опади. Так, за прогнозами фахівця, у вересні на Україну очікує від 70 до 75% опадів від кліматичної норми. Це означає, що можливий розвиток посухи, а небезпека пожеж залишається високою.

Середньомісячна атмосферна температура за даними українських фахівців очікується на 1-1,5 градуса вище за норму і становитиме (залежно від області) від 14 до 19 градусів тепла

, – поділився синоптик Ігор Кібальчич.

Крім того, важливо відзначити, що тимчасове зниження температури розпочнеться вже з цього тижня. Кліматологи попередили українців, що температура плавно падатиме і пов’язано це з холодними атмосферними фронтами, що насуваються, і прийдуть вони в Україну з північного заходу.

Нагадаємо, що вчора ми розповіли про докладні прогнози синоптиків на осінь 2022 року. Кліматологи поділилися своїми очікуваннями від усіх трьох місяців літа і розповіли, коли можна починати діставати із засіків теплий одяг та зимове взуття.

Поділитися статтею

Зараз читають

Провали на Євробаченні

Наші зірки, які пролетіли на Євробаченні як фанера над Парижем – Пугачова, Кіркоров, Кароль...

Росія і Україна мають не дуже довгу, але досить успішну історію участі на Євробаченні - кілька разів представники країн перемагали на конкурсі і «привозили» його на Батьківщину. Але не всі виступи наших країн були успішні - без провалів не обійшлося. Хто голосніше інших «ганьбився» і чому не вдавалися номери навіть досвідчених, загальновизнаних зірок? Ось кілька цікавих історій!
Анастасія Заворотнюк з донькою

Анастасія Заворотнюк заборонила старшій донці показувати свою молодшу сестру публіці: “няня Віка” ще...

Починаючи з 2019 року, коли стало відомо про те, що зірка "Моєї прекрасної няні " тяжко хвора, її близькі зберігають безперервне мовчання.
Прикмети і традиції

Церковне свято 4 лютого: що не можна робити в цей день. Традиції і прикмети...

Раніше вважалося, що в цей день бувають найлютіші морози. Навіть пернаті не хочуть вилітати зі своїх гнізд.
Весна!

Церковне свято 21 квітня 2021 року. Історія, прикмети і що не можна робити в...

Якщо в цей день буде хмарно, і туманно, то очікуйте неврожайного року. Якщо навіть на яких, то річках залишився лід, то в цей день він повністю зникне.

Популярне за тиждень

Популярне