Батько зрадниці Оксани Марченко звернувся до дочки: “Що ти наробила? Дід загинув, а ти втекла до Москви…”

Історія зрадниці Оксани Марченко залишається на перших шпальтах таблоїдів ось уже кілька місяців. Колишній друг ведучої Ігор Кондратюк пролив світло на деякі факти із життя Марченко.

Ще з часів зйомок “Х-Фактора” між продюсером Кондратюком та ведучою розпочалися теплі дружні стосунки. Продюсер описує свою подругу як справжню українку та патріотку, батько якої три роки поспіль приходив на всі ефіри шоу, одягнений у вишиванку. Кондратюк також згадав, що Оксана завжди наполягала, щоб із учасниками розмовляли виключно українською мовою. У мережі також багато кадрів, де Марченко позує у народному костюмі чи вишиванці. Що могло змінити погляди життя, продюсер неспроможний відповісти напевно. Швидше за все, причиною стали гроші та зв’язок чоловіка Оксани Віктора Медведчука з російською політичною елітою.

Оксана Марченко із чоловіком Віктором Медведчуком
Оксана Марченко із чоловіком Віктором Медведчуком

Цікавий факт було виявлено на теренах інтернету, де 80-річний батько Оксани Михайло Марченко розповідає про своє дитинство, як сім’я залишилася без батька через Другу світову війну. Він розмірковує на тему війни:

Війна нікому не приносить користі, бо по обидва боки помирають люди. Найголовніше, що ми можемо зробити – не допустити, щоб наші діти та онуки знову залишалися без батьків. Що ж ти наробила, війно, скільки доль розбила?

Як було ж батькові-українцю дізнатися, що його дочка стала зрадницею, відомою на весь світ, продала свої почуття за рублі. Хоча багато глядачі впевнені, що людина, яка носить вишиванку, не обов’язково має бути патріотом, а ймовірніше, що вона є шпигуном. На каналі Rostyslove Production детально розказано історію Марченко.

 

Коментатори зовсім невтішно відгукуються про колишню телеведучу:

  • Замолоду людина має обличчя, подароване їй Богом, а у зрілому віці – те, на яке заслужила.
  • Жадібність завжди буває покарана. Гроші замість людяності, честі, совісті, порядності і гідность завжди в результаті позбавляють таку людину і те, й інше.
  • У неї Зеленський винен, а чоловік – святий. А в батька війну розв’язали темні сили, але не зять – перший помічник цих темних сил. Суцільне лицемірство.
  • Продалися за гроші, а потім позбудься всього!! Зганьбилися, втратили Батьківщину… ізгої та відщепенці до кінця свого життя!! І заради чого!

Поділитися статтею

Зараз читають

Рогалики - найпростіше і доступне частування

Найпростіше тісто для рогаликів до чаю: недорого, швидко і виходить багато

Рогалики - універсальне частування, коли хочеться щось приготувати до чаю, а часу багато витрачати на приготування не хочеться.
Ані Лорак готується до другого весіллі

Як виглядають батьки Ані Лорак, котрі віддали її в інтернат, та які між ними...

До особистого життя зірок завжди прикута підвищена увага, особливо це стосується всього, що пов'язано з їх сім'єю. Сьогодні ми покажемо, як виглядають батьки Ані Лорак і розповімо про непросте дитинство співачки.
Катерина Кухар та Олександр Стоянов

Катя Кухар застала Стоянова зненацька, коли він чіплявся до іншої: чоловік прими-балерини змусив її...

Українська прима-балерина і сувора суддя проекту "Танці з зірками" Катерина Кухар серйозно приревнувала свого чоловіка Олександра Стоянова до колеги по сцені.
Кухар і Стоянов поділилися подробицями свого кохання

Чоловік Катерини Кухар дуже її балує – шикарний подарунок до річниці весілля

Олександр Стоянов розповів, як сильно любить свою дружину-красуню Катерину Кухар і які подарунки їй дарує.

Популярне за тиждень

Популярне