Виплата 6600 гривень на особу. Українці можуть отримати нову міжнародну допомогу

Для українців відкрилася нова цільова допомога у розмірі 6600 гривень на особу. Виплатами займається міжнародна гуманітарна організація ACTED.

Через повномасштабну війну в Україні, яку росія цинічно розв’язала рано-вранці 24 лютого, багато людей були змушені покинути свої будинки. Деякі стали внутрішніми переселенцями, а дехто евакуювався за кордон у пошуках безпечнішого місця. Опинившись у такому положенні, далеко не у всіх були грошові заощадження та можливість зберегти роботу у віддаленому форматі. Безліч міжнародних організацій, розуміючи це, створили програми фінансової та гуманітарної допомоги для українців.

Українці можуть отримати нову міжнародну допомогу
Українці можуть отримати нову міжнародну допомогу

Стало відомо, що українці можуть розраховувати на нову міжнародну допомогу від організації ACTED у розмірі 6600 гривень на три місяці. Про це повідомляють у Міністерстві соціальної політики . Усього було зібрано трохи більше 10 тисяч заявок, поданих через платформу “єДопомога”. Претендувати на виплати можуть українці, які відповідають двом вимогам. Перша – одна з осіб у заяві має групу інвалідності. Друга – місце прописки такої людини з інвалідністю знаходиться в Миколаївській, Харківській або Херсонській області.

При цьому організація проводитиме перевірку для недопущення повторного отримання таких виплат одними й тими самими особами.

Українці можуть отримати нову міжнародну допомогу
Українці можуть отримати нову міжнародну допомогу

Щоб залишити свою заявку, необхідно перейти на платформу “єДопомога”, заповнити анкету та дочекатися перевірки від фахівців Мінсоцполітики. Вони перевірять подані дані через державні бази даних та реєстри, а потім передадуть їх до міжнародних організацій.

У пріоритеті на отримання гуманітарної та фінансової допомоги завжди вразливі групи людей – пенсіонери, самотні батьки, малозабезпечені сім’ї та люди з інвалідністю.

Поділитися статтею

Зараз читають

Чарівний і душевний зв'язок

Казкові і невинні моменти дітей з тваринами (15 Фото)

Фотограф вибирає такий ракурс, який повністю розкриває цю чарівну зв'язок між дитиною і тваринам.
Поради від шеф-кухаря

5 секретів від шеф-кухаря і у тебе домашній ресторан

Секрети від справжнього кухаря завжди допоможуть удосконалити ваші кулінарні здібності.
Лайфхак з шкіркою від фруктів

Як можна використовувати шкірку від фруктів: корисні лайфхаки

Не поспішайте викидати шкірку від фруктів в смітник. Є ще багато варіантів її використання. Що можна зробити зі шкірки від фруктів - читайте далі.
В які дні пекти хліб в листопаді, щоб він вийшов хрумким та довго свіжим

В які дні пекти хліб в листопаді, щоб він вийшов хрумким та довго свіжим:...

Господині знають, що є сприятливі дні для квашіння капусти. Такі ж самі дні є і для випічки. Дізнайтеся в статті, в які дні пекти хліб в листопаді.

Популярне за тиждень

Популярне