Зимою буде весна: синоптики дали неочікуваний прогноз погоди на січень 2023 року в Україні

На Новий рік синоптики прогнозують аномально теплу погоду. Ні снігу, ні морозу очікувати не варто. Детальний прогноз погоди,читайте далі в матеріалі.

Цього року зима для українців буде аномально теплою, а на Новий рік в Україну увірветься весна.

Київ, та центральна Україна

Новий рік кияни зустрінуть з температурою до +7 градусів. 31 грудня шкала термометра буде триматися в межах 1-4 градусів з позначкою +. Погода буде сонячною та без опадів. 1 січня температура повітря буде триматися в межах +4+7 градусів, можливі опади, повідомляє gismeteo.uа

Згідно з прогнозом протягом всього січня киянам не варто чекати морозів. Температура повітря буде триматися в межах від – 3 до + 3 градусів.

Погода у Києві на місяць
Погода у Києві на місяць

Західна Україна

На заході України, зокрема у Львові, на новорічні свята прогнозують справжню весну. Температура повітря підніматиметься до 13 градусів з позначкою +, погода буде сонячною, без опадів.

В цілому січень буде теплим, температура повітря триматиметься в межах від -4 до +4 градусів.

Прогноз погоди у Львові на місяць
Прогноз погоди у Львові на місяць

Південна Україна

На півдні України, зокрема в Одесі, на новорічні свята буде сонячно та тепло. Температура повітря сягатиме 11 градусів з позначкою +.

Перша половина січня в Одесі буде аномально теплою, погода буде весяною. Морозу не буде, а температура в день буде до 10 градусів тепла. В другій половині січня трішки похолодає, шкала термометра опускатиметься до 1-2 градусів з позначкою плюс.

Прогноз погоди в Одесі на місяць
Прогноз погоди в Одесі на місяць

Східна Україна

На сході україни, а саме у Харкові, у новорічну ніч температура повітря сягатиме 1-4 градусів з позначкою +. 1 січня також прогнозують мокрий сніг. Протягом всього січня погода буде стабільною, температура повітря триматиметься в межах -1+1 градусів.

Прогноз погоди у Харкові на місяць
Прогноз погоди у Харкові на місяць

Поділитися статтею

Зараз читають

Євген Петросян і його молода дружина

Хто б міг подумати! У Петросяна і його молодої дружини народилася дитина

Відомий артист Євген Петросян минулого року узаконив стосунки зі своєю асистенткою Тетяною Брухуновою, яка молодша за нього на 43 роки. Тепер в ЗМІ з'явилася інформація про поповнення в родині.
Як раніше вийти на пенсію?

Як достроково вийти на пенсію в Україні в цей непростий час: хто і з...

Для окремих категорій українських громадян за дотримання деяких умов є можливість оформити пенсію раніше. Хто підпадає під це та як це зробити?
Брок Керроу

Чоловік впорався зі стресом і схуд на 114 кг: результати вражають (ФОТО)

Чоловік заїдав стрес, після того як втратив матір. Його максимальна вага становила 238 кг. Але він зміг взяти себе в руки і схуд.
Молода дружина Віктора Павліка нарвалася на критику через ринопластику

Молода дружина Віктора Павліка нарвалася на критику через ринопластику: “Майкл Джексон” (ФОТО)

Катерина Репяхова, молода дружина Віктора Павліка, заявила, що хоче змінити ніс та зробити ринопластику, але отримала у відповідь критику.

Популярне за тиждень

Популярне